Krišjānis iztaujā Sorokinu

11:44 7. maijs, 2017

Krišjānis: Nerealizēts 11m soda sitiens un līdz ar to izstāšanās no Latvijas kausa izcīņas, kā tas iespaidojis komandu? Kāds ir Tavs un komandas noskaņojums?

  1. Sorokins: Nerealizētais 11m soda sitiens neatstāja būtisku iespaidu uz komandu. Mēs esam profesionāļi, kuri saprot, ka ar kausa izcīņu nekas nebeidzas. Jā, visiem gribējās iegūt kausu un spēlēt eirokausos, bet ne vienmēr izdodas iegūt to, ko vēlies. RFS spēlētājiem piemīt uzvarētāju mentalitāte. Neviens nedomā par zaudējumu un mērķtiecīgi gatavojas spēlei pret FK Jelgava. Visi grib uzvarēt un darīs visu, lai to izdarītu. Mēs zinām, ka varam uzvarēt jebkuru pretinieku un, kad mēs vēl sāksim realizēt savus momentus, tad….

Krišjānis: Pēdējās pāris nedēļās Jums bija ļoti saspringts spēļu grafiks ar pārejām no sintētikas uz dabīgajiem laukumiem. Kā jūties šādā spēļu grafikā?

  1. Sorokins: Protams, komandā ir jūtams nogurums. Tas labi redzams, kad laukumā paliek arvien grūtāk atrast adresātu piespēlei uz priekšu. Protams, ka katram spēlētājam šajā laikā ir bijusi liela slodze, bet mums ir daudz spēlētāju, kas var aizvietot viens otru. Mums sastāvā ir liela konkurence.

Krišjānis: Sezonas sākumā vairākās spēlēs paliki vai sāki uz rezervistu soliņa, bet tagad arvien biežāk redzam tevi pamatsastāvā. No tribīnēm vērojot spēles, šķiet, ka tas ir nācis par labu arī tavai pārliecībai. Pats jūti, ka esi progresējis šajā laikā?

  1. Sorokins: Es labāk jūtos tad, kad vairāk spēlēju. Pēdējā spēlē gan bija grūts sākums un ienācu spēlē tikai pēc pārtraukuma. Daži spēlētāji guva traumas un treneris man uzticēja vietu pamatsastāvā. Man bija liela vēlme pierādīt, ka varu palīdzēt komandai. Tagad, kad visi spēlētāji pamazām atgriežas, varēs pa īstam secināt cik labi man tas ir izdevies. Varbūt arī esmu nedaudz pielicis, bet galvenokārt pildīju to, ko prasīja treneris. Arī komandas biedri palīdz ar savu pieredzi, pasakot priekšā kā rīkoties atsevišķās situācijās.

Krišjānis: FK Jelgava šajā sezonā izcēlusies ar vairākām kartiņām un tai sekojošajām diskvalifikācijām. Šī spēle kartiņu dēļ jāizlaiž arī RFS spēlētājam A. Solovjovam. Kā šīs diskvalifikācijas var iespaidot gaidāmo spēli?

  1. Sorokins: Nedomāju, ka diskvalifikācijas atstās būtisku iespaidu uz spēli. Varbūt spēle pat būs interesantāka, jo tie, kas parasti sēž “uz maiņu”, gribēs pierādīt, ka viņiem jābūt pamatsastāvā.

Krišjānis: Ziemas kausā jau apspēlējāt FK Jelgava vienību ar 3:1, vai arī šoreiz līdzjutēji var cerēt uz panākumu?

  1. Sorokins: RFS vienmēr nāk laukumā ar vēlmi uzvarēt. Mēs zinām, ka varam uzvarēt jebkuru pretinieku!

Tiekamies 8. maijā plkst. 17.30 Kauguru vidusskolas laukumā!

Citi raksti