Krišjānis iztaujā Uldriķi

16:00 14. jūnijs, 2017

Foto: Latvijas Futbola federācija

Krišjānis: Tagad, kad emocijas ir norimušas, ko vari pastāstīt par savu debiju izlasē?

R. Uldriķis: Man ir divējādas sajūtas. Es debitēju izlasē, bet tajā pašā laikā esmu sarūgtināts, ka parādījām blāvu spēli un zaudējām kaimiņiem savā stadionā. Man tas nav pieņemami.

Krišjānis: Ja Tu būtu debitējis spēlē pret Portugāli, mēģinātu samainīt kreklu?

R. Uldriķis: Es domāju, ka nē. Noteikti nebūtu mainījis. Tā būtu mana pirmā spēle, pirmais krekls. Negribētu to atdot.

Krišjānis: Ja kāds prasītu?

R. Uldriķis: Ja prasītu, tad, visticamāk, samainītos ar jebkuru. Varbūt gribētos samainīties ar Bruno Alvešu. Viņš ir liels un spēcīgs aizsargs.

Krišjānis: Vai varam paņemt arī kaut ko labu no tām spēlēm?

R. Uldriķis: Es domāju, ka jā. Centāmies iespēlēt ar jaunu taktiku ar trim centra aizsargiem, varbūt bija nedaudz nepierasti. Tad vēl daudz jaunie spēlētāji debitēja. Cerams, ka nākotnē būs vieglāk un parādīsim labāku spēli.

Krišjānis: Kā Tu sapraties ar jaunajiem komandas biedriem? Kā iejuties?

R. Uldriķis: Iejutos diezgan viegli, jo ar daudziem jau biju spēlējis Virslīgas čempionātā. Viss kolektīvs ir ļoti draudzīgs. Gan treneri, gan spēlētāji, gan viss personāls. Iejusties nebija nekādu problēmu

Krišjānis: Ar kuriem turējies vairāk kopā?

R. Uldriķis: Pārsvarā turējos kopā ar Dāvi Indrānu. Arī dzīvojām kopā. Tas noteikti tāpēc, ka iepriekš spēlējām kopā Mettā un pavisam bērnībā arī JDFS Alberts komandā braukājām kopā uz turnīriem.

Krišjānis: Uz izlasi brauci pacilātā noskaņojumā, tagad divi zaudējumi, un gan jau, ka nav tās labākās emocijas. Kā izlase iespaidos Tavu spēli klubā tieši emociju dēļ?

R. Uldriķis: Protams, ir nepatīkami, ka zaudējām divas spēlēs, bet debija izlasē ir tas, ko es vienmēr esmu gribējis un tas dod pozitīvas emocijas, tas uzlādē. Redzēju, kā spēlē portugāļi, saprotu, ka ir daudz jāstrādā, jātrenējas vēl cītīgāk, nekā līdz šim, lai varētu parādīt savu labāko spēli.

Krišjānis: Gadās, ka pēc izlases, spēlētāji atgriežas ne tajā labākajā fiziskajā kondīcijā. Kādā fiziskā kondīcijā esi pašlaik?

R. Uldriķis: Esmu diezgan labā fiziskā kondīcijā. Pret portugāli nespēlēju, pret Igauniju nospēlēju tikai 30 minūtes. Treniņi arī bija labi, tā kā ar fizisko formu nav nekādu problēmu.

Krišjānis: Kā Tevi pēc izlases sagaidīja komandas biedri?

R. Uldriķis: Protams, ka visi bija priecīgi, apsveica mani. Dažs labs arī pajokoja par manu debiju, bet kopumā visi bija pozitīvi noskaņoti.

Krišjānis: Pēdējās pāris spēlēs klubā spēlēji maz, vai tas saistīts ar taktiku, vai tomēr bija formas kritums?

R. Uldriķis: Nedomāju, ka man bija formas kritums, bet jebkurā gadījumā šis jautājums ir trenera kompetencē.

Krišjānis: Klāt Rīgas derbijs. Jāspēlē pret nesenajiem komandas biedriem izlasē. Tas piedos papildus motivāciju šai cīņai?

R. Uldriķis: Šai cīņai papildus motivācija nav jāmeklē. Klubi ir ar lielām ambīcijām, spēlēsim Latvijas galvenajā stadionā, kur vēl nesen spēlēja tādi meistari kā Ronaldo un visa Portugāles izlase. Motivācijas būs gana, lai parādītu labu spēli un kāptu uz augšu rezultātu tabulā.

Krišjānis: Vai sasaukuma laikā runājāt par gaidāmo derbiju?

R. Uldriķis: Nē, protams, nerunājām. Izlases nometnes laikā domājam tikai par izlasi un gaidāmajām spēlēm.

SynotTip futbola Virslīgas 12. kārtas spēle pret Riga FC paredzēta 17. jūnijā plkst. 17.00 Skonto stadionā. Tiekamies!

Citi raksti