Laiks atgriezties uz uzvaru takas!

12:23 12. augusts, 2018

Pirmdienas vakarā, SynotTip futbola Virslīgas 16. kārtas ietvaros pie RFS Arkādijas laukumā bijušā Latvijas izlases trenera Mariana Pahara vadībā viesosies sīkstā FK Jelgava.

Ja pirmajās pāris sezonās, savstarpējās tikšanās reizēs Virslīgā abas komandas uzvaras dalīja uz pusēm, vai mazliet labāk veicās jelgavniekiem, tad šajā sezonā allaž pārāka izrādījās RFS. Vai tā būs arī šoreiz?

Abi klubi, kopš pēdējās tikšanās reizes piedzīvojuši lielākas vai mazākas pārmaiņas gan spēlētāju sastāva ziņā, gan FK Jelgavas gadījumā arī treneru korpusā. Sastāvos korekcijas ievieš ne tikai traumas, bet arī diskvalifikācijas par iepriekšējās spēlēs nopelnītajām kartītēm. Interesanti, ka visnotaļ asas spēles piekritējai FK Jelgava nav neviena diskvalificētā spēlētāja, savukārt RFS sastāvā pēc Rīgas derbija tādu ir veseli trīs (Savič, Kļuškins, Vachiberadze). Iespējams laukumā redzēsim pēdējo RFS papildinājumu no Brazīlijas – uzbrūkošo pussargu Elivelto, kurš Dambrauska vadībā Lietuvā spēja būt ļoti rezultatīvs, tāpat arī netiek izslēgta Dubras kapteiņa atgriešanos laukumā pēc savainojuma sadziedēšanas, kas šādā situācijā būtu tieši laikā!

RFS galvenā trenera Valdas Dambrauskas komentārs par spēli: " Pēc nesenās uzvaras Latvijas Kausa izcīņā, spēlei pret FK Jelgava gatavojamies labā noskaņojumā. Ieskaitot Virslīgas kausa spēli, šī būs jau ceturtā mūsu komandu tikšanā šajā sezonā. Nesen FK Jelgava nomainīja galveno treneri, bet lielākā daļa spēlētāju palika. Šī ir komanda ar izkoptu savu spēles stilu. Viņi ir cīnītāji un to mēs varam redzēt katrā spēlē. Ar jauno treneri viņi spēlē agresīvu un uzbrūkošu futbolu ar augstu presingu. Es domāju, ka tas viņiem dos labu bāzi sasniegumiem nākotnē. Mums ir jābūt ļoti koncentrētiem un jārāda savs labākais sniegums. Mēs cītīgi strādājam pie dažādām taktiskām niansēm, lai spēlētāji labāk saprastos laukumā. Ceru, ka spēsim to pirmdien parādīt!"

Nāc un atbalsti savu komandu! Tiekamies pirmdien, 13. augustā plkst. 19:00 NSB Arkādija stadionā! Papildus futbolam būs daudz citu interesantu aktivitāšu un pārsteigumu, tāpēc noteikti apsveriet iespēju uz spēli ierasties agrāk. Atgādinām, ka biļetes visērtāk un lētāk var iegādāties internetā www.bezrindas.lv. Tiekamies stadionā!

Citi raksti