Laiks revanšam!

10:16 21. jūnijs, 2018

Piektdien, Līgo svētku noskaņās RFS Slokas stadionā aizvadīs savu SynotTip futbola Virslīgas 12. kārtas spēli. Šoreiz pretī stāsies divu iepriekšējo sezonu čempioni - vietējā FK Spartaks Jūrmala

Ja Pasaules Kausā gadās pa kādai neinteresantai un sportiski maznozīmīgai spēlei, tad šai tāds liktenis nepavisam nedraud. Savā starpā tiekas turnīra līderes. Abas komandas ir lieliskā formā un grūti pārvērtēt šīs spēles nozīmību. RFS tā ir iespēja nostiprināties turnīra tabulas augšgalā, savukārt FK Spartaks Jūrmala šī ir iespēja nepalaist konkurentus pārāk tālu. Vēl kā interesants fakts ir jāmin, ka savu vienīgo zaudējumu šajā sezonā RFS ir piedzīvojis tieši pret FK Spartaks Jūrmala, turklāt tā ir vienīgā komanda pret kuru tā arī neesam guvuši vārtus šajā sezonā. Jau pirms iepriekšējās spēles minēju, ka starp šīm komandām varam "sazīmēt" arī vairākus individuālus dueļus. Lai gan pirmā savstarpējā spēle noritēja salīdzinoši mierīgi un pa abām komandām tika nopelnīta tikai viena dzeltenā kartīte. Likmes aug! Kā būs šoreiz?!

RFS galvenā trenera V. Dambrauskas komentārs par gaidāmo spēli: "Piektdien mums pretī stāsies komanda, kas pašlaik ir ļoti labā formā. Kopš jaunais treneris ieradās un izmainīja komandas struktūru, viņi spēlē ļoti sabalansētu futbolu, katrs spēlētājs zina savu lomu un uzdevumus komandā. Višņakovs ir uzbrukuma līderis un viņš ir spēlētājs, kurš spēj izšķirt spēles likteni. Pret viņu mums jāspēlē ļoti uzmanīgi, tāpat arī mums jāparāda liels entuziasms un tad arī tiksim atalgoti, tāpat kā pēdējā spēlē."

Šī ir lieliska iespēja laikā, kad Pasaules Kauss ir spējis izraisīt interesi par futbolu pat pašus vienaldzīgākus, apmeklēt un vērot augstākās raudzes Latvijas klubu futbolu tepat Jūrmalā! Tiekamies piektdien, 22. jūnijā plkst. 17:00 Slokas stadionā Jūrmalā!

Citi raksti