Latvijas kausa pusfināla spēle pret FK Ventspils jau trešdien!

10:39 24. aprīlis, 2017

Nākamais RFS pretinieks FK Ventspils nevienam sevi cienošam Latvijas futbola sekotājam jautājumus neprasa. Klubs dibināts 1997. gadā. Tas ir seškārtējs Latvijas čempions un tik pat reizes arī ieguvis Latvijas kausu. Spēlējis Eiropas līgas grupu turnīrā. Vai kādam vēl ir šaubas par šī kluba konkurētspēju? Arī šogad komanda ir starp virslīgas līderiem piecās spēlēs zaudējot tikai reizi, turklāt savos vārtos ielaižot vien trīs vārtus, pretiniekus apbēdinot astoņas reizes. Latvijas kausa ceturtdaļfinālā apspēlējot RFS nesenos pretiniekus FK Liepāja/MOGO ar 3:0. Spēcīgi!

Pagājušajā sezonā savstarpējās spēlēs SynotTip futbola Virslīgas ietvaros RFS izcīnīja vienu uzvaru, piedzīvoja divus zaudējumus un vienu reizi cīnījās neizšķirti. Ko RFS treneris Andrejs Kaļiņins ar komandu var likt pretī šoreiz? To pašu, ko vienmēr! Organizētu spēli aizsardzībā, pragmatisku pieeju uzbrukumu veidošanā, lielu uzsvaru liekot uz flangu spēlētāju izveicību un Roberta Uldriķa aukstasinību uzbrukumu noslēguma fāzē. Varbūt beidzot  “izšaus” Leonid Koveļ?

Jāņem vērā, ka šī ir kausa izcīņa. Turklāt uzvarētājs tiks noteikts divu spēļu summā, kas piedos papildus spriedzi. Iespējams kādam sasaistīs rokas (kājas). Šādās spēlēs liela nozīme ir pieredzei un, lai gan FK Ventspils vienmēr ir likusi uzsvaru uz pieredzi, arī RFS ir, ko likt pretī! #VissNotiek

Tiekamies 26. aprīlī plkst. 18.00 Kauguru vidusskolas laukumā! Ieeja BEZ MAKSAS! 

Citi raksti