Līderu cīņa Valmierā!

12:46 9. aprīlis, 2019

Optibet futbola Virslīga uzņem apgriezienus un trešdien piektās kārtas ietvaros RFS viesosies pie FK Valmiera Glass ViA. Ja vēl pirms gada visi smīkņāja par vidzemnieku potenciālo spēku, tad šajā sezonā šis tas ir mainījies.

Treniņnometne Turcijā, jauns ambiciozs treneris, ievērojami pastiprināts sastāvs… Tik daudz pārmaiņu, ka iepriekšējās sezonas abu komandu savstarpējo bilanci pat nav vērts pieminēt. Rezultāti runā paši par sevi. Sausās uzvaras pār BFC Daugavpils un Riga FC, neizšķirts pret FK Ventspils. Ja vērtē pēc vismazāk zaudētajiem punktiem, tad turnīra tabulā FK Valmiera Glass ViA būtu otrajā vietā uzreiz aiz RFS. Tāpēc varam droši apgalvot, ka šī būs īsta līderu cīņa.

Sastāvu ziņā visticamāk lielas pārmaiņas nav gaidāmas, ja vien korekcijas neieviesīs treneru plāni atputināt kādu spēlētāju saspringtā grafika dēļ. Tāpat arī paliek jautājums par to, kurš un vai būs pilnībā gatavs spēlei.

RFS galvenā trenera Valdas Dambrauskas komentārs: Valmiera Glass ViA ir nākamā lielā lieta 2019. gada Virslīgā. Tā ir pilnīgi jauna komanda, ja salīdzinām ar iepriekšējo gadu, ar jauniem spēlētājiem, spēles stilu, mentalitāti, attieksmi utt. Un pie tā visa vainīgs ir viņu galvenais treneris T. Pertija. Es domāju, ka šīs pārmaiņas, kas panāktas tik īsā laikā ir jāatzīmē un jārespektē. Pertija ir treneris, kuram spēles stils un principi ir pat svarīgāki par rezultātiem. Ja skatāmies pēc tabulas, tad mēs tiksimies ar vienu no top komandām līgā. Šajā sezonā viņiem ir lielisks atbalsts, jo pilsētas fani saprot futbolu un viņi ir laimīgi izklaidēties. Svētdiena mums bija brīvdiena, lai uzlādētu baterijas un kopš pirmdienas sākām gatavoties šai spēlei. Spēlētāji atgūstas no savainojumiem un mums būs vairāk iespējas variēt ar sastāvu, kā pēdējā spēlē. Mēs saprotam, cik ļoti liela nozīme trešdien būs attieksmei un mums vajag parādīt labāko uz ko esam spējīgi. Komanda joprojām ir ceļā uz spēles pilnveidošanu, bet mēs turamies pie pamatu atkārtošanas un gribam to uzlabot no spēles uz spēli. Esmu drošs, ka tie, kuri izvēlēsies pavadīt trešdienas vakaru stadionā Valmierā labi pavadīs laiku.

Tiekamies trešdien, 10. martā plkst. 18.00 Vidzemes Olimpiskā centra stadionā! Tu un Es par RFS!

 

Citi raksti