Lielais derbijs ir klāt!

11:47 29. jūlijs, 2018

Pirmdien, 30. jūlijā Skonto stadionā norisināsies trešais šīs sezonas derbijs starp SynotTip futbola Virslīgas pašlaik labākajā formā esošajām vienībām RFS un Riga FC. Abas iepriekšējās tikšanās bija ļoti dramatiskas un, lai gan Riga FC allaž pirmā izvirzījās vadībā, RFS abas spēles prata uzvarēt ar rezultātu 2-1. Riga FC kopš iepriekšējās tikšanās reizes, kad Uldriķis pēdējās spēles sekundēs izrāva uzvaru RFS, nav zaudējusi punktus ne reizi, uzvarot piecas spēles pēc kārtas. RFS, savukārt, uzvarējis jau astoņas spēles pēc kārtas. Pirmdien kādam šī uzvaru sērija beigsies. Virslīgas turnīrs ir šķērsojis ekvatoru un katrai spēlei ir arvien lielāka nozīme. Šī būs sešu punktu spēle. Šī ir cīņa par Rīgu!

Riga FC kopš iepriekšējās tikšanās reizes ir piedzīvojusi būtiskas pārmaiņas. Treneru maiņa, būtiski sastāva papildinājumi un visam pa vidu arī debija Eirokausos. Lai gan neizdevās kvalificēties nākamajai kārtai, tikai retais uzdrošinātos apgalvot, ka šī debija bija slikta. Klubam ir papildinājums arī ārpus laukuma un, kā ziņo sociālie mediji, tad Riga FC kapteinis šajās dienās kļuvis par tēvu. Apsveicam! Arī RFS nav izticis bez pārmaiņām un rezultatīvā uzbrucēja Uldriķa vietu sastāvā turpmāk ieņems Sikharulidze.

RFS galvenā trenera Valdas Dambrauskas komentārs par spēli: “Abas iepriekšējās spēles pret Riga FC bija ļoti sarežģītas un dramatiskas. Iespējams, ka pirmdien varam gaidīt līdzīgu spēli. Riga FC, iespējams uz papīra ir spēcīgākā komanda Virslīgā šajā sezonā. Viņiem ir labi spēlētāji visās pozīcijās, pieredzējis treneris un kluba prezidenta atbalsts. Turklāt transfēru periodā klubs vēl vairāk pastiprinājās. Es domāju, ka ar šādu sastāvu Virslīgā viņiem ir jāuzvar katra komanda. Mēs, savukārt, nevaram kontrolēt citas komandas un ko viņi dara, mums vajag koncentrēties uz savu darbu. Mums jāuzlabo savs sniegums kopš pēdējās spēles pret Mettu. Mēs spēlēsim pret favorītiem un šādās spēlēs taktika un tehnika nav pašas svarīgākās lietas. Mums ir jābūt labai attieksmei, jāstrādā vienam par otru un jāsaglabā lielisks komandas darbs, ja vēlamies sagaidīt pozitīvu rezultātu.”

Iepriekšējā tikšanās reizē komandas parūpējās par īstu trilleri! Kā būs šoreiz?! Šī dueļa nozīmību pasvītro arī RFS Fanu kluba rīkotais gājiens no Brīvības pieminekļa līdz Skonto stadionam. Nāc un pievienojies! Sīkāka informācija Facebook lapā @rfsfans. Tiekamies pirmdien, 30. jūlijā plkst. 20:00 Skonto stadionā!

 

Citi raksti