Maksims Smoļaninovs pāris vārdos par RFS - FK Ventspils spēli

11:00 11. septembris, 2016

Turpinām rubriku "Galvenais RFS fans", jo mums ir svarīgas Jūsu domas. Pēc katras spēles gaidīsim Tavu komentāru Facebook vēstulē vai uz e-pastu . Interesantāko komentāru pulicēsim nākamajā dienā pēc spēles, un šodien publicējam pēcspēles komentāru no mūsu galvenā līdzjutēja Maksima Smoļaninova, kurš nav izlaidis nevienu mūsu spēli un atbalsta mūs, arī ne pašās vieglākajās minūtēs.

"Laikam šī bija pati neveiksmīgākā sezonas spēle. Ne tikai rezultāts, bet arī pati spēle, kura pēc 15 – 20 minūtēm pazuda pavisam.

Protams, agri vai vēlu mēs kļūsim par čempioniem, bet par sestdienas maču pret FK Ventspils maču nevar teikt, ka tas būtu pienesums turpmāko uzvaru laukā. Nav sitienu vārtu līnijā (Pavlovs garlaikojās un, ja Ventspils gribēja pārbaudīt otro vārtsargu darbībā, tad tas īsti neizdevās). Nav pamata runāt par mūsu apzinātiem uzbrukumiem, kad neizdodas organizēt vairāk par 3 precīzām piespēlēm viens otram vārtu priekšā un centrā.

Epizode pirms pirmajiem iesistajiem vārtiem.

Ventspils spēlētājs brīvi saņem bumbu labajā malā. It kā nekas bīstams: bumbu saņem statiskā pozīcijā ar muguru pret vārtiem, vienīgi iespējamais piespēles adresāts arī ir bez ciešas segšanas:

Tālāk seko lieliska piespēle šķērsām uz vārtiem, ko nepaspēj iztraucēt aizsargs:

Pēc pāris sekundēm Ventspils spēlētājs atrodas mūsu soda laukumā, bet viss vēl ir labojams: Krauklis virzās pēc bumbas, pašu Kraukli skrien piesegt Isajevs, pie Karlsona (Nr.20) pārvietojas Ļitvinskis.

Taču, kā izrādās, Karlsons nav piesegts (kā arī brīvs ir Siņeļņikovs (Nr.8).

Otrie vārti, līdzīga situācija: pielavījies Siņeļņikovs atkal ir viens pats, toties Karlsonu tagad apsargā divi, taču arī tas nepalīdz – piespēle no malas, rikošets, vārti.

Trešie vārti. Ar Karlsonu atkal ir divi, gandrīz pat trīs.

Tas varbūt arī ir pareizi ar tādu meistaru, bet rezultātā spēlētājs (Nr.15) atstāts bez pieskatīšanas:

 

Seko piespēle pēc pieskaršanās un vārtu iesišana.

Un atkal, Siņeļņikovs, kuram apkārt neviena nav, gatavs atbalstīt uzbrukumu kreisajā flangā. Vai nav riskanti pastāvīgi pamest spēlētāju malā dēļ skaitliskā vairākuma centrā, un kāpēc neviens no malējiem pussargiem nepalīdz aizstāvēties šādā situācijā?

Šķiet, ka pēc sāpīgas un vispār nepelnītas sakāves pret Rīgu, komandā kaut kas salūza, pazuda spars un pie viena arī ticība savām spējām.

3. aplis neizdevās: +2=1 -4 un vēl sakāve pārnestajā mačā pret FK Spartaks Jūrmala.

Taču ļoti gribētos sezonas nobeigumā redzēt saturīgāku spēli laukumā."

Citi raksti