Mēs to varam! Mēs to izdarīsim!

09:56 3. novembris, 2017

Tā reize ir klāt! Reize, kad šosezon pēdējo reizi RFS dosies cīņā šīs sezonas SynotTip futbola Virslīgas ietvaros. Šajā sezonā mums ir bijušas daudzas svarīgas spēles, bet šīs spēles vērtību ir grūti pārvērtēt. Tieši šajā spēlē izšķirsies medaļu liktenis, tieši šajā spēlē izšķirsies eirokausu ceļazīmes liktenis.

Spraigās cīņas iepriekšējās kārtās novedušas pie situācijas, kad pēdējā cīņa jāizlaiž vairākiem abu komandu līderiem. RFS sastāvā diskvalifikācijas dēļ nevarēs spēlēt Kozlovs un Solovjovs, savukārt FK Jelgava rindās pēdējā kārta būs jāizlaiž Ošam, Siņeļņikovam un bijušajam RFS spēlētājam Šlampem. Interesanti, ka iepriekšējā spēlē sarkano kartīti nopelnījušais Kļuškins pēc DK lēmuma ir reabilitēts un drīkstēs piedalīties šajā spēlē.

SynotTip futbola Virslīgas ietvaros abas komandas tikušās septiņas reizes, uzvaras dalot uz pusēm – pa trim uzvarām katrai. Interesanti, ka Jelgavā RFS tā arī nav izdevies uzvarēt. Domāju, ka piekritīsiet – ir laiks šo netaisnību labot! Kad tad, ja ne tagad? Tagad, kad uzvara ļaus sasniegt pirms sezonas uzstādītos mērķus. Tiekamies sestdien, 4. novembrī plkst. 14:00 Zemgales olimpiskā centra stadionā Jelgavā!

Citi raksti