Metta/LU un RFS duelī neizšķirts.

10:10 26. septembris, 2016

Sestdien, 24. septembrī, SynotTip futbola Virslīgas 23. kārtas ietvaros Rīgas Hanzas vidusskolas mākslīgajā laukumā risinājās cīņa sarp diviem Rīgas klubiem – RFS un Metta/LU.

Spēles sākums bija visai gauss, līdz 17. minūtē Takumi Mijazaki gandrīz no 30 metru attāluma precīzi raidīja bumbu Germana Māliņa sargātajos vārtos, izvirzot vadībā mājiniekus 1:0. Pēc rezultāta maiņas uz tablo, abas komandas aktivizējās un izspēlēja vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, taču neveiksmīgi un pirmais puslaiks noslēdzās ar minimālu mājinieku pārsvaru 1:0.

Otrais puslaiks iesākās daudz pārliecinošāk un aktīvāk. Pēc Alekseja Višņakova piespēles rezultātu izdevās izlīdzināt Raivim Andrim Jurkovskim (72’). Otrā puslaika kompensācijas laikā Mettai radās iespēja izcīnīt uzvaru, kad R. Uldriķis izpildīja 11 metru soda sitienu, taču Māliņš bija savā vietā un glāba komandu no zaudējuma. Spēle tā arī noslēdzās ar rezultātu 1:1 (1:0)