Ņ. Kaļiņins gūst savus pirmos vārtus Virslīgā un palīdz RFS izcīnīt uzvaru pār FK Ventspils!

10:00 11. jūlijs, 2016

Svētdien, 10. jūlijā, SynotTip futbola Virslīgas 14. kārtas spēlē RFS izbraukumā tikās ar sezonas rezultatīvāko (gūti 25 vārti Virslīgā) komandu – FK Ventspils.

Spēles sākumā bumbu pārliecinoši kontrolēja mājinieki, radot vairākas bīstamas situācijas Germana Māliņa sargāto vārtu priekšā, taču neveiksmīgi. 38. minūtē Ensa Njie piespēlēja bumbu Ņikitam Kaļiņinam soda laukumā, kurš bija  palicis laukuma saimnieku nepieskatīts, un izdarīja precīzu sitienu pa M. Uvarenko sargātajiem vārtiem, izvirzot RFS vadībā 1:0. Pirmajā puslaikā vairāk vārtus gūt nevienai no komandām neizdevās un tas noslēdzās ar rezultātu 1:0 rīdzinieku labā.

Otrajā puslaikā abām komandām bija iespēja palielināt rezultātu uz tablo, taču nesekmīgi un RFS svinēja uzvaru, iegūstot 3 punktus un pakāpjoties turnīra tabulā uz dalīto 5/6 vietu.

Nākamā SynotTip futbola Virslīgas spēle paredzēta 25. jūlijā Jelgavā pret FK Jelgava vienību.