Par skaistu spēli punktus nedod. RFS piekāpjas FK Spartaks Jūrmala

22:39 12. maijs, 2017

Diemžēl otro apli RFS iesāk tāpat, kā pabeidza pirmo - ar zaudējumu. Jau ceturto pēc kārtas. Šoreiz pārāki izrādījās FK Spartaks Jūrmala. Darbadienas vakars ievērojamu līdzjutēju pieplūdumu nesolīja, bet sanākušie varēja baudīt aktīvāko fanu izpausmes. Ja FK Spartaks Jūrmala atbalstītāji aprobežojās ar dažādiem saukļiem, tad RFS līdzjutēji jau tradicionāli talkā ņēma bungas un taures.

RFS treneris Andrejs Kaļiņins, cīnoties ar traumēto spēlētāju iztrūkumu un cenšoties atrast pareizāko taktisko risinājumu, atkal sarūpēja nelielu pārsteigumu, pamatsastāvā jau otro spēli pēc kārtas sūtot Jāni Grīnbergu un Robertu Savaļnieku atbīdot uz malējā aizsarga pozīciju. Nomināli uzbrūkošais sastāvs solīja notikumiem bagātu spēli un tāda tā arī izvērtās.

Spēles sākumā komandas apmainījās ar vairākām ļoti labām vārtu gūšanas epizodēm. Turpinājumā RFS spēles grožus izteikti ņēma savās rokās un dažbrīd neviļus bija vēlme pārskaitīt melni ģērbtos spēlētājus. Vai tiešām komandas spēlē vienādos sastāvos? Un… kura komanda ir tabulas līdere? RFS turpināja veidot momentu pēc momenta, bet Spartaks atbildēja ar retiem, bet diezgan asiem pretuzbrukumiem.

Diemžēl par skaistu spēli punktus nedod - ir jāgūst vārti. To RFS neizdarīja un FK Spartaks Jūrmala par to sodīja, Vladislavam Kozlovam gūstot vārtus pēc stūra sitiena izspēles otrā puslaika sākumā. Vēlāk vēl vairāk Spartaks iesēdās aizsardzībā un centās noķert RFS uz pretuzbrukumiem. Vienā no tādiem Edgars Gauračs trieca bumbu zem pārliktņa. 0:2. Lai gan RFS treneru korpuss laukumā sūtīja komandas rezultatīvāko futbolistu Robertu Uldriķi, RFS turpināja izniekot savas iespējas, pie vārtu guvuma tā arī netiekot.

Nākamā RFS spēle Virslīgā paredzēta sestdien, 20. maijā plkst. 19.30 Hanzas vidusskolas laukumā pret SK Babīte/Dinamo. Biļetes iespējams iegādāties biļešuserviss.lv.

Citi raksti