Pēc trešās uzvaras!

15:03 13. aprīlis, 2018

Pavasaris ar vien uzstājīgāk ņem virsroku pār ziemīgiem laikapstākļiem un SynotTip futbola Virslīga uzņem apgriezienus! Šonedēļ RTU stadionā uzņemsim viesus no Zemgales – FK Jelgava. Šīs nedēļas viesi sezonu iesākuši ar mainīgām sekmēm un pēc smagās uzvarās pār FK Spartaks Jūrmala, sekoja visnotaļ neizteiksmīgs zaudējums FK Ventspils. RFS, savukārt, pēc salīdzinoši pārliecinošās uzvaras pār FK Metta/Latvijas Universitāte, piedzīvoja sirdi plosošus momentus uzvarā pār FC Riga. Kāpēc, lai šo uzvaru sēriju neturpinātu?

Starpsezonā abas komandas piedzīvoja nopietnas pārmaiņas, tostarp daļa no FK Jelgava atslēgas spēlētājiem pievienojās tieši RFS. Pirmās spēles gan liecina, ka jelgavnieku spēles stils nav mainījies un uzsvars tiek likts uz asu un nesaudzīgu cīņu par katru laukuma centimetru. To spējuši novērtēt arī spēles tiesneši, divās spēlēs parādot desmit dzeltenās kartītes. Arī sastāvi abās komandās šosezon ir vairāk vai mazāk nemainīga vērtība un, ja ne traumas, tad, visticamāk būtisku izmaiņu salīdzinot ar iepriekšējās kārtas spēlēm nevaram gaidīt.

RFS galvenā trenera Valdas Dambrauskas komentārs par gaidāmo spēli: "Sestdien mūs gaida ļoti smaga spēle. Salīdzinoši nesen, Virslīgas kausā jau spēlējām pret FK Jelgava un tā bija ļoti grūta spēle. FK Jelgava ir fiziski ļoti spēcīga komanda, kura katrā spēlē atdod sevi visu. Viņi vairāk koncentrējas uz pretinieku spēles izjaukšanu, nevis savas veidošanu, bet var spēlēt arī tā. Mums ir jābūt vairāk izsalkušiem pēc trim punktiem kā pretiniekam un  jāsaglabā maksimāla koncentrēšanās visas spēles garumā. Par sastāvu vēl ir pāragri runāt, bet es vienmēr izvēlos sastāvu balstoties uz spēlētāju gatavību un spējām izpildīt mums nepieciešamos uzdevumus laukumā."

Nāc un atbalsti savu komandu klātienē! Tiekamies sestdien, 14. aprīlī plkst. 14:30 RTU stadionā Daugavgrīvas ielā 56a. Būs karsti!

 

Citi raksti