Piecas uzvaras piecās spēlēs?

07:36 27. aprīlis, 2018

Lielais futbols turpinās. Šonedēļ SynotTip futbola Virslīgas piektās kārtas ietvaros tiekamies ar pēdējo divu gadu Virslīgas uzvarētājiem FK Spartaks Jūrmala.

RFS sezonu iesācis perfekti – četras uzvaras tikpat spēlēs, savukārt viesi no Jūrmalas, pēc neveiksmes pirmajā spēlē pret FK Jelgava, šķietami ieskrējās un izcīnīja divas uzvaras, bet ceturtajā kārtā atkal neveiksme. Šoreiz pret FK Ventspils. Šīs nedēļas tikšanās iezīmē vairākus interesantus dueļus. Pirmkārt jau treneru duelis. Perfektais Dambrauskas pret nesen amatā stājušos Grishin Alexander. Ja Dambrauskas ir pierādījis, ka nemēdz veikt krasas izmaiņas labi strādājošā mehānismā, tad kādu sastāvu un taktiku izvēlēsies viesu treneris? Šī būs pirmā Višņakova spēle pret savu bijušo klubu. Kā tas iespaidos šosezon burtiski atdzimušā spēlētāja sniegumu? Potenciāli interesants duelis varētu veidoties arī starp bijušajiem komandas biedriem Kļuškinu, Ošu un Freimani. “Īpašas attiecības” valda arī starp Mihadjuku un Jaudzemu un visbeidzot… abu klubu ģenerāldirektori Gaurača un Krivuņeca dzimtā puse ir Rēzekne un viņi ir labi draugi. Laukumā gan viņi netiksies, bet azartu un principiālu vēlmi uzvarēt tas nemazina. Abu klubu iepriekšējā gada bilance Virslīgas ietvaros ir 3-1 RFS labā. Kurš būs pārāks šoreiz?

RFS galvenā trenera V. Dambrauskas komentārs par gaidāmo spēli: “Šai spēlei mēs gatavojamies tāpat kā vienmēr. Analizējam mūsu pēdējo spēli, kur labi nospēlējām un, kur vēl sniegums jāuzlabo. Tāpat analizējam arī pretinieku un gatavojam plānu kā labi nospēlēt pret to. FK Spartaks Jūrmala stiprākā puse ir viņu pieredze. Spēlētāji zina, kā uzvarēt spēles. Pirmās četras spēlēs viņi rādīja ļoti organizētu futbolu, dziļi aizsargājoties un veidojot ātrus pretuzbrukumus. Tur ir spēlētāji, kuri prot veidot ātras pārejas. Tāpat jāatzīmē arī standartsituācijas. Mūsu uzdevums būs parādīt lielāku enerģiju katrā spēles epizodē. Mēs strādājam ļoti smagi katru dienu, lai to uzlabotu, bet, ja tas neparādās spēlēs, tad tam nav nozīmes. Visi spēlētāji ir gatavi spēlei un katrs strādā, lai parādītu savu lietderību būt komandā sestdienas spēlē.”

RFS dodas pēc sava piektās uzvaras tikpat spēlēs. Esi daļa no šī panākuma un nāc atbalstīt savējos klātienē! Tiekamies sestdien, 28. aprīlī plkst. 13:00 RTU stadionā Daugavgrīvas ielā 56a! Biļetes pieejamas www.bezrindas.lv.

Citi raksti