Piecu vārtu cīņā uzveikta arī čempione FK Spartaks Jūrmala!

15:30 6. februāris, 2017

Ziemas kausa izcīņā futbolā pirmdien RFS ar rezultātu 3:2 apspēlēja Latvijas čempioni FK Spartaks Jūrmala, izcīnot ceturto uzvaru četrās spēlēs un kļūstot par izteiktu favorīti cīņā par kausu.

RFS "Skonto" hallē tikās ar Jūrmalas Spartaku un jau 12. minūtē izvirzījās vadībā pēc Koveļa sitiena no tuvas distances. Visa pirmā puslaika garumā rīdziniekiem bija bumbas kontroles pārsvars. Puslaika vidū Savaļniekam pēc izcilas Uldriķa piespēles bija labs moments dubultot pārsvaru, bet izskaņā no tuvas distances Njiē gandrīz iedabūja bumbu vārtos. Spartaks atbildēja ar dažiem labiem ātrajiem pretuzbrukumiem, un Germans Māliņš vienreiz arī bija spiests glābt savu komandu no vārtu zaudējuma.

Spēlei atsākoties otrajā puslaikā, tieši Njie bija tas, kurš dubultoja RFS pārsvaru, raidot fantastisku sitienu Spartaka vārtos - 2:0. Tiesa, intriga pavisam drīz tika atjaunota, jo Jevgeņijs Kozlovs pēc labas piespēles saņemšanas meistarīgi apspēlēja Māliņu un guva pirmos jūrmalnieku vārtus. Vēl vairāk - Pušņakovs ar spēcīgu sitienu tālajā stūrī panāca 2:2.

Līdzjutēji tika lutināti arī turpinājumā ar vēl vieniem vārtiem - Stugļa un Belova nesaprašanos savā soda laukumā izmantoja Koveļs, gūstot savus otros vārtus mačā un atgūstot vadību RFS (3:2). Rīdzinieku spiediens turpinājās un minūtes laikā Spartaks trīs reizes izsita bumbu no tukšiem vārtiem. RFS noveda spēli līdz sev laimīgam iznākumam, izcīnot ceturto uzvaru četrās spēlēs un kļūstot par galveno favorīti uz kausa izcīnīšanu - 3:2.

RFS - Spartaks 3:2 (1:0)
Vārti: Koveļs, Ndžī, Koveļs - J.Kozlovs, Pušņakovs
RFS pamatsastāvs: Māliņš, Solovjovs, Rode, Isajevs, Sorokins, Ulimbaševs, Kozlovs, Ndžī, Uldriķis, Savaļnieks, Koveļs.
"Spartaka" pamatsastāvs: Nerugals, Bāliņš, Mihadjuks, Belovs, Barinovs, J.Kozlovs, Džeriņš, Pušņakovs, V.Kozlovs, Gauračs, Korzāns.

Ar Ziemas kausa kopvērtējuma tabulu variet iepazīties te.

Avots: sportacentrs.com

Citi raksti