Pirmā uzvara SynotTip futbola Virslīgā!

10:00 20. marts, 2016

Sestdien, 19. martā, Rīgas Hanzas vidusskolas laukumā RFS savā laukumā uzņēma FS Metta/LU vienību, izcīnot pirmo uzvaru virslīgas čempionātā.

Spēlējot mājinieku statusā, pirmo uzvaru SynotTip futbola Virslīgā izcīnīja RFS, triumfējot ar 3:2 (2:1).

Spēles rezultātu pirmajā puslaikā aklāja viesi, kad precīzs bija Gatis Kalniņš. RFS komandai izdevās izlīdzināt spēles 33. minūtē, kad pārāks par viesu vārtsargu bija Ensa Njie, 3 minūtes vēlāk savu komandu izvirzīja vadībā Raivis Jurkovskis (2:1). Otrā puslaika sākumā savus otros vārtus guva R. Jurkovskis, palielinot pārsvaru. Viesiem izdevās samazināt rezultāta starpību līdz minimuma spēles 79. minūtē, pateicoties Edgara Vardanjana precīzam trāpījumam. Spēle noslēdzās ar rezultātu 3:2 (2:1), ļaujot RFS svinēt pirmo uzvaru Virslīgā.

SynotTip futbola Virslīgas 3. kārtas spēli RFS aivadīs Daugavpilī 3. aprīlī, stājoties pretī BFC Daugavpils.