Pret virslīgas autsaideri, bet ar maksimālo koncentrāciju!

23:24 29. septembris, 2017

Pirms pāris dienām RFS veiksmīgi cīnījās pret FK Spartaks Jūrmala, bet jau sestdien nākamais pārbaudījums – FK Metta/Latvijas Universitāte. Klubi pašreiz atrodas diametrāli pretējās pozīcijās, ja RFS cīnās par medaļām un diezgan pamatoti var cerēt pat uz titula izcīnīšanu, tad pretinieku izvairīšanās no pēdējās vietas turnīra tabulas noslēgumā un līdz ar to pārspēlēm par iespēju arī nākamajā sezonā spēlēt Synottip futbola Virslīgā būtu uzskatāms, ja ne par brīnumu, tad pārsteigumu gan.

Šie visi fakti gan var būt mulsinoši un maldīgi domāt, ka RFS gaida viegla pastaiga. FK Metta Latvijas Universitāte jau iepriekšējās sezonās pierādījusi, ka pēdējo apli spēlē ļoti labi un iegūst daudz punktus. Īpaši, kad spēles norit mājās Hanzas vidusskolas laukumā. 21. kārtā pakutinājuši nervus liepājniekiem izvirzoties vadībā ar 2:0, beigās tomēr salūza un zaudēja ar 2:5, nākamajā spēlē prata izraut neizšķirtu pret FK Ventspils. Īpaši svarīgs būs spēles sākums, jo abās iepriekšējās spēlēs pirmo trīsdesmit minūšu laikā FK Metta/Latvijas Universitāte ir guvusi trīs vārtus.

RFS iepriekšējās divās lieliski nospēlētajās Synottip futbola Virslīgas spēlēs allaž bijis kāds diskvalificētais, tad Solovjovs, tad Shergelashvili. Šoreiz ierindā būs visi spēcīgākie. Kuru RFS treneru korpuss atstās malā?

Tiekamies sestdien, 30. septembrī plkst. 16:00 Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukumā! Atbalstīsim savējos cīņā par Synottip futbola Virslīgas zeltu!

Citi raksti