Raivis Jurkovskis spēlē pret FK Liepāja gūst savus 5. vārtus sezonā!

23:00 26. jūnijs, 2016

Svētdien, 26. jūnijā, Liepājas stadionā Daugava risinājās SynotTip futbola Virslīgas 12. kārtas spēle, kurā RFS tikās ar 2015. gada čempioni FK Liepāja. Abas komandas jau iepriekš tikās turnīra 5. kārtā, kad RFS svinēja uzvaru 1:0, taču šoreiz mazliet pietrūka un nācās piekāpties liepājniekiem 1:3 (0:2).

Spēli pārliecinoši uzsāka liepājnieki, atklājot rezultātu jau 8. minūtē (D. Ikaunieks), kam sekoja V. Kameša precīzs raidījums Germana Māliņa sargātajos vārtos spēles 14. minūtē. RFS vārtus gūt neizdevās un rezultāts 0:2 saglabājās līdz pat 1. puslaika beigu signālam.

Otrā puslaika sākumā Raivim Andrim Jurkovskim izdevās samazināt rezultāta starpību līdz minimumam (1:2), gūstot savus 5. vārtus Virslīgas sezonā, taču prieks bija īss, jo pāris minūtes vēlāk mājiniekiem izdevās atgūt 2 vārtu pārsvaru, pateicoties E. Gaurača (63’) precīzam trāpījumam RFS vārtu rāmī. Rezulāts 1:3 palika nemainīgs līdz pat spēles beigām un RFS nācās samierināties ar FK Liepāja revanšu.

Nākamā RFS spēle paredzēta viesos 10. jūlijā pret FK Ventspils.