Regžam vārti, RFS-2 neizšķirts pret Riga FC-2

10:18 23. maijs, 2018

Dienu pēc dramatiskajiem notikumiem Arkādijas stadionā SynotTip futbola Virslīgas ietvaros, RTU stadionā tikās abu vienību dublieru komandas. Gan RFS-2, gan Riga FC-2 vienību sastāvā netrūka spēlētāju no pirmās komandas, kas solīja kvalitatīvu un aizraujošu spēli.

Pirmajā puslaikā laukumā bija vērojama līdzīga cīņa, kurā aizsardzība dominēja pār uzbrukumu un bīstamu momentu pie vārtiem veidojās pavisam reti. Puslaika vidū vairākus labus uzbrukumus izveidoja mājinieki, bet viesi atbildēja ar Ulimbaševa sitienu vārtu tuvējā stūrī puslaika pašās beigās. Abos gadījumos komandu vārtsargi izrādījās pārāki.

Otrajā puslaikā komandas jūtami aktivizējās, kā rezultātā Riga FC-2 spēles 62. minūtē izvirzījās vadībā. Nesaprašanās aizsardzībā un Davidenkovs izskrēja viens pret vienu ar Grigorjevu un savu iespēju izmantoja 1-0. Jau pēc trīs nospēlētām minūtēm Riga FC-2 pieļāva kļūdu laukuma centrā, Kazačoks ar labu piespēli atrada Regžu, kurš apspēlējis aizsargu ar sitienu tuvējā vārtu apakšējā stūrī panāca izlīdzinājumu 1-1. Spēles turpinājumā Riga FC-2 vienība spēlēja aktīvāk, bet, lai gan abas komandas apmainījās ar vairākiem potenciāli bīstamiem uzbrukumiem, spēles rezultāts vairs nemainījās.

Līdz ar šo neizšķirtu RFS-2 pēc nospēlētām piecām kārtām saglabā otro vietu turnīra tabulā, par trīs punktiem atpaliekot no šajā sezonā vēl zaudējuma rūgtumu nepiedzīvojušās FK Ventspils-2 vienības.