RFS-2 arvien tuvāk titulam

22:51 1. oktobris, 2017

Dienu pēc galvenās komandas dueļa, tās pašas kļūdas centās nepieļaut RFS-2 komanda, kas Arkādijas mākslīgā seguma laukumā tikās ar FK Metta/Latvijas Universitāte-2. Kā jau tas šosezon ierasts, arī šajā spēlē RFS treneru korpuss laukumā sūtīja visnotaļ spēcīgu sastāvu.

Jau ar pirmajām minūtēm RFS-2 ņēma visu savās rokās/kājās un devās nemitīgos uzbrukumos, kas jau 12. minūtē vainagojās ar precīzu Ķirša raidījumu. Vēl pēc dažām minūtēm ar skaistu vārtu guvumu izcēlās RFS-2 talantīgais centra aizsargs Balodis, kurš nebaidījās doties uz priekšu un skaisti noslēdza centrējumu raidot bumbu vārtos ar galvu. RFS-2 turpināja uzbrukt un pretiniekiem nedeva daudz cerību uz pozitīvu rezultātu. Viesiem neko vairāk par dažām cerīgām standartsituācijām tā arī neizdevās izveidot. Tieši pretēji – pēc centrējuma pa zemi skaistus vārtus, ar vienu pieskārienu raidot bumbu vārtu devītniekā, guva Šadčins. Otrajā puslaikā nemazāk skaistus vārtus guva Hvoiņickis, no sešpadsmit metriem raidot bumbu pašā vārtu stūrī. RFS-2 droši novadīja spēli līdz likumsakarīgai uzvarai un nostiprinājās turnīra tabulas pirmajā vietā

Līdz ar vārtu guvumu šajā spēlē, Hvoiņickis, kad līdz turnīra beigām palikušas četras spēles, ar piecpadsmit gūtiem vārtiem panācis Regžu Virslīgas dublieru čempionāta labāko vārtu guvēju sarakstā. Kurš būs rezultatīvākais sezonas noslēgumā? Vai kāds sasniegs divdesmit gūto vārtu robežu? Tiekamies stadionā!

Citi raksti