RFS-2 atzīst FK Ventspils-2 pārākumu

22:37 25. aprīlis, 2019

Kā jau tas pēdējās sezonās ierasts arī šajā sezonā dienu pēc galveno komandu starta, savus spēkus pārbauda arī vienību otrās komandas. Ceturtdien RFS-2 RTU stadionā uzņēma FK Ventspils-2. Ja viesiem šī bija turnīra pirmā spēle, tad RFS-2 šī bija jau otrā spēle piecās dienās. Meļņika diskvalifikācija vēl vairāk Ševļakovam atviegloja pamatsastāva izvēli.

Līdzīgi kā pirmajā spēlē arī šajā pirmais puslaiks aizritēja cīņā un reālu vārtu gūšanas momentu praktiski nebija. Līdz ar otrā puslaika sākumu bija jaušams RFS-2 puišu nogurums, kas izraisīja koncentrācijas trūkumu. FK Ventspils-2 sastāvā spēlēja izlašu rūdījumu guvušais Kokins, kurš šādas paviršības aizsardzībā nepiedod, jau 53. minūtē panākot 1-0 viesu labā. RFS-2 uz brīdi aktivizējās, bet ātri vien tika pie vēl viena trieciena - Kokins guva savus otros vārtus spēlē panākot 2-0. RFS-2, lai kā arī centās, neizdevās lauzt spēli un 82. minūtē Rīns panāca jau 3-0 viesu labā, pilnībā noņemot jautājumus par to, kurš šajā spēlē iegūs trīs punktus. Pašās spēles beigās vēl Kokins guva viesu ceturtos vārtus, nokārtojot sev hattrick un uzstādot spēles galarezultātu 4-0 viesu labā.

Trešā kārta RFS-2 ir brīva, kas dos vairāk laika uzkrāt spēkus un sagatavoties piektā maija cīņai ar FK Liepāja-2.