RFS-2 atzīst turnīra līderu pārākumu

10:12 27. jūnijs, 2019

Trešdien savu 13. kārtas spēli 1. līga B ietvaros aizvadīja RFS-2, kas Olimpijas stadionā Liepājā tikās ar vienu no turnīra līderiem - FK Liepāja-2.

Spēle iesākās līdzīgi un labus momentus epizodiski veidoja te viena, te otra komanda. Tuvojoties puslaika otrajai pusei liepājnieki arvien vairāk sāka apliecināt savu favorītu statusu un jūtami pārņēma iniciatīvu. Īpaši izcēlās Stepanovs, kurš neskaitāmas reizes veica reidus laukuma centrā un apspēlējot vairākus viesu futbolistus, tādējādi veidojot skaitlisko pārsvaru un radot bīstamus momentus. Viņš arī 27. minūtē atklāja spēles rezultātu, kad saņēmis ļoti labu piespēli starp aizsargiem vienā pieskārienā no apmēram 13 metriem guva vārtus. RFS-2 metās uz priekšu un centās atspēlēties, bet iekrita pretuzbrukumā, kad pēc ne pārāk veiksmīgi izpildīta stūra sitiena FK Liepāja-2 devās pretuzbrukumā, ko rezultatīvi noslēdza Drāznieks. Mājinieki neapstājās un devās uz priekšu, nereti iespiežot viesus savā soda laukumā. RFS-2 turējās un šķita, ka izdosies sagaidīt pārtraukumu, tomēr līdz ar pirmā puslaika finālsvilpi Meļķis labi atvērās, saņēma piespēli un no 14 metriem trieca bumbu vārtos. 0-3 FK Liepāja-2 labā.

Otrais puslaiks iesākās tāpat kā pirmais beidzās. FK Liepāja-2 pilnībā dominēja un neļāva viesiem neko nopietnu izveidot. 66. minūtē mājinieki panāca četru vārtu pārsvaru. Liepājnieki centās piespēlēt aiz aizsargu mugurām. Tas ne līdz galam izdevās, bet Zelmanis ne pārāk veiksmīgi novērtēja situāciju un pārāk vāji centās ar galvu atspēlēt bumbu Vilkovam. Meļķis uzspēja pirmais un raidīja bumbu vārtos. 71. minūtē rezultāts kļuva 0-5 mājinieku labā. FK Liepāja-2 ar vairākām labām piespēlēm izrausta RFS-2 aizsardzību un kombināciju meistarīgi noslēdz Dārznieks, kurš neatvairāmi sit bumbu Vilkova sargātajos vārtos. Atlikušajā laikā spēle nedaudz nomierinājās, rezultātam tā arī vairs nemainoties.