RFS-2 gūst trīs vārtus un pārspēj Valmieras Glass ViA-2

10:25 27. maijs, 2019

Ceturtdienas vakarā RFS-2 viesojās Valmierā, lai LFF 1. līgas B astotās kārtas ietvaros tiktos ar Valmieras Glass ViA-2 vienību. Pozīcijas tabulā un mājinieku sastāvs solīja grūtas dienas gan Vilkovam, gan visai RFS-2 aizsardzībai.

Spēle iesākās ar mājinieku ofensīvu, kas jau spēles astotajā minūtē rezultējās ar vārtu guvumu, kad pēc lieliska centrējuma no tālas standartsituācijas visveiklākais soda laukumā izrādījās Krāmēns ar galvu raidot bumbu Vilkova sargātajos vārtos. Pēc vārtu zaudējuma RFS-2 spēja izlīdzināt spēli un ar īsām piespēlēm pa zemi radīja labu pretspēli potenciālajiem spēles favorītiem. Lai gan momenti veidojās te pie vieniem, te otriem vārtiem, vārti pirmajā puslaikā tā arī vairs netika gūti.

Otrais puslaiks iesākās līdzīgi un viss šķietami ritēja pēc mājinieku scenārija, līdz 74. minūtē RFS-2 izdevās panākt izlīdzinājumu. Pēc tāla Meļņika auta iemetiena un labas cīņas vārtu priekšā, visveiksmīgākais vārtu priekšā izrādījās Young, kurš raidīja bumbu vārtos. Valmierieši metās atspēlēties un “iekrita” pretuzbrukumā. 83. minūtē RFS-2 aizskrēja ātrā pretuzbrukumā, kuru pēc labas kombinācijas izspēles ar sitienu tukšā vārtu stūrī veiksmīgi noslēdza pirms pāris minūtēm uz maiņu nākušais Guļijevs. Tas vēl vairāk lika mājiniekiem doties uz priekšu, lai atspēlētos, bet viesi aizsardzībā darbojās pārliecinoši un jau spēles kompensācijas laika otrajā minūtē guva trešos vārtus uzstādot spēles galarezultātu. Pēc muļķīgas vidzemnieku kļūdas sekoja bīstams RFS-2 uzbrukums, ko veiksmīgi noslēdza Matvejevs. 1-3 RFS-2 labā.