RFS-2 izcīna otro uzvaru sezonā!

07:38 20. maijs, 2019

Sestdien 1. Līgas B turnīra septītās kārtas spēli aizvadīja RFS-2, kas Hanzas vidusskolas laukumā tikās ar FK Metta/Latvijas Universitāte-2. RFS-2 sastāvā pirmo reizi sezonā tika pieteikti Bimenyimana Bon-Fils Caleb un Elisha Obotu Young. Viņi arī devās laukumā pamatsastāvā.

Jau no pirmajām minūtēm laukumā bija vērojama līdzīga cīņa. Lai gan mājinieki bumbu kontrolēja vairāk, bīstami momenti neveidojās ne pie vieniem vārtiem. Viss liecināja par to, ka tā arī pirmais puslaiks noslēgsies, bet 42. minūtē, šķietami neloģiski “krita” pirmie vārti. FK Metta/Latvijas Universitāte-2 spēlētāji pārkāpa noteikumus apmēram 25 metru attālumā no vārtiem. To devās izpildīt Meļņiks un izdarīja to gandrīz perfekti, trāpot pa vārtu pārliktni. Bumba atleca vārtu priekšā, kur visveiklākais izrādījās galvenās komandas pieteikumā pabūt paspējušais Roberts Zelmanis. Viņa sitiens, pa ceļam aizskarot kādu pretspēlētājiem izrādījās rezultatīvs. 1-0 RFS-2 labā. Pirmajā puslaikā tā arī neviena komanda neko bīstamu vairs izveidot nespēja. Otrajā puslaikā mājinieki metās atspēlēties, bet līdzīgi kā pirmajā puslaikā, arī šajā RFs-2 prasmīgi aizsargājās, tā arī neļaujot izveidot reālas vārtu gūšanas iespējas. Mājinieki jūtami centās un pārcentās, kad 74. un 76. minūtē savas otrās dzeltenās kartītes spēlē nopelnīja Kronis un Guliaks, atstājot komandu mazākumā. Atlikušajās minūtēs RFS-2 pārņēma iniciatīvu un pašās spēles beigās paspēja izveidot pāris ļoti labas vārtu gūšanas iespējas, kuras gan netika izmantotas un spēle noslēdzās ar rezultātu 1-0 RFS-2 labā.

Lai gan iegūtie trīs punkti nemaina RFS-2 vietu turnīra tabulā, šī uzvara punktu ziņā kopvērtējuma tabulā ļauj panākt FK Metta/Latvijas Universitāte, saglabājot labas izredzes turpmākajās spēlēs pakāpties arī turnīra tabulā.