RFS-2 izcīna trešo uzvaru pēc kārtas!

07:34 29. maijs, 2019

Dienu pēc RFS uzvaras pār BFC Daugavpils, 1. Līgas B devītās kārtas spēli aizvadīja RFS-2, viesojoties pie BFC Daugavpils-2. Daugavpiliešu otrā komanda ir viena no turnīra līderēm un neapšaubāmi arī šīs spēles favorīte.

Spēle iesākās tā, kā to jau varēja gaidīt. Mājinieki uzreiz pārņēma bumbas kontroli savā ziņā un devās uz priekšu. Pretēji spēles gaitai, vārtus guva viesi. 10. minūtē Žadanovs neveiksmīgi centās izdarīt tālu piespēli uz priekšu un bumba nonāca pie RFS-2 kapteiņa Meļņika, kurš labi noorientējās situācijā un prasmīgi realizēja savu iespēju. 0-1 RFS-2 labā. Mājinieki turpināja uzbrukt, bet, neskatoties uz vairākiem bīstamiem momentiem un standartsituācijām, viesi spēlēja ļoti disciplinēti un veiksmīgi novērsa visas potenciālās briesmas, puslaikam tā arī noslēdzoties.

Otrais puslaiks iesākās ar vēl lielāku daugavpiliešu spiedienu un RFs-2 izdevās bumbu veiksmīgi kontrolēt tikai atsevišķos spēles nogriežņos. RFS jaunā maiņa turpināja veiksmīgi spēlēt aizsardzībā un vienā no retajiem pretuzbrukumiem spēja rezultātu dubultot. Zamullo labi aizskrēja pa malu, pa ceļam apspēlējot savu pretspēlētāju un izdarīja labu centrējumu uz Žuravļovu, kurš apmēram no septiņiem metriem ar kāju trieca bumbu uz maiņu nākušā Dubodelova vārtos. 0-2 RFS-2 labā. Mājinieki mobilizējās vēl vairāk un sarūpēja grūtus brīžu viesu aizsardzībai. Standartsituācijas un bīstami momenti veidojās viens pēc otra, bet Vilkovs šodien bija nepārspējams un spēle tā arī noslēdzās ar RFS-2 uzvaru.