RFS-2 “iznīcina” FK Spartaks Jūrmala-2

14:46 26. augusts, 2018

Dienu pēc galvenās komandas nepatīkamā zaudējuma, godu centās atgūt RFS dublieri un viņiem tas izdevās visnotaļ pārliecinoši. Apskatot spēlei pieteikto spēlētāju sarakstu, tikai retajam radās šaubas par to, ka spēku samēri šeit nav līdzvērtīgi.

Tas visai ātri atspoguļojās arī laukumā un pirmie vārti tika gūti jau spēles trešajā minūtē, kad soda sitienu raidot bumbu vārtu devītniekā realizēja nesen no traumas atkopušais Kazačoks. FK Spartaks Jūrmala-2 gan visai ātri atguva uz tablo līdzsvaru, kad septītajā minūtē arī Kovaļovs spēja realizēt savu iespēju ar soda sitiena palīdzību. Šķiet, ka ar to arī mājinieku spēki beidzās un puslaika turpinājumā RFS-2 guva vēl piecus vārtus, pārtraukumā abām komandām dodoties pie rezultāta 6-1 RFS-2 labā. Otrajā puslaikā turpinājās viesu dominance un spēle arvien vairāk sāka atgādināt kādu treniņspēli. Spēles galvenā tiesneša pēdējā svilpe atskanēja, kad RFS-2 pretinieku vārtos bija paspējuši sasist deviņpadsmit vārtus.

Jaudzems šajā spēlē guva astoņus (!) vārtus, un līdz ar to ar četrpadsmit gūtiem piecpadsmit spēlēs pārliecinoši izvirzoties turnīra labākā vārtu guvēju saraksta augšgalā. Atzīmēšanas vērti noteikti ir arī Indrāna pievienotie četri vārtu guvumi.

Nākamā RFS-2 spēle būs 2. septembrī, kad Arkādijas mākslīgā seguma laukumā uzņemsim galvenos turnīra konkurentus - FK Ventspils-2. Tiekamies stadionā!