RFS-2 kapitulē FK Ventspils-2

19:01 7. maijs, 2018

Dienu pēc RFS viesošanās Ventspilī, abu komandu dublieru komandas tikās Rīgā, lai NSB Arkādija mākslīgajā laukumā aizvadītu Virslīgas dublieru čempionāta otrās kārtas spēli.

Kā jau tas pēdējā laikā ierasts, RFS-2 sastāvs šai spēlei bija visnotaļ jaudīgs. Virslīgā pieredzējušajiem Grigorjevam, Jaudzemam, Ulimbaševam, Appiah, Solovjovam un Uldriķim, pievienojās vēl nesen Latvijas U-19 izlasē spīdējušie Regža un Toņiševs. FK Ventspils-2 ne tuvu nevarēja lepoties ar šādiem uzvārdiem, kas, šķietami, solīja vieglu pastaigu.

Ventspilnieki, izmantojot standartsituāciju (stūra sitienu), jau trešajā minūtē atklāja rezultātu, atgādinot, ka futbolu uzvārdi nespēlē. RFS uzbrukumā kaut ko izveidot izdevās reti un puslaika turpinājumā tika ielaisti vēl divi vārti. Vispirms precīzs pēc piespēles gar vārtiem no tuvas distances bija Dusalijevs, bet 42. minūtē pēc vēl vienas paviršības aizsardzībā Kokins guva savus otros vārtus spēlē un panāca jau 3-0 FK Ventspils-2 labā. Otrajā puslaikā abas komandas turpināja meklēt laimi, izmantojot tālās piespēles, kas jūtamu rezultātu nedeva un, lai gan RFS-2 bija vairākas iespējas samazināt rezultāta starpību, tās netika izmantotas, līdz ar to RFS-2 piedzīvoja pirmo zaudējumu kopš 2016. gada.