RFS-2 Līgo dienā sakauj FK Spartaks Jūrmala-2

12:32 25. jūnijs, 2018

Līgo dienā RFS-2 aizvadīja savu kārtējo, nu jau astoto spēli Virslīgas dublieru turnīrā. Ja iepriekšējā abu komandu tikšanās reizē RFS-2 sākumsastāvā bija vairāk pirmās komandas spēlētāju kā otrās, tad šoreiz pieteikumā nebija neviena, kurš šajā sezonā būtu spēlējis Latvijas futbola Virslīgā.

Šķietami vājāks sastāvs gan nebija traucēklis pārliecinošas uzvaras izcīnīšanai. Jau ar pirmajām spēles minūtēm RFS-2 pārņēma bumbas un pašas spēles kontroli savās rokās/kājās un 15. minūtē tika gūti arī pirmie vārti. Ķiršs, saņēmi piespēli no Toņiševa uz sešpadsmit metriem, apstrādāja bumbu un no gaisa raidīja to vārtu tālajā stūrī. Pēc trim minūtēm tas pats Ķiršs guva savus un komandas otros vārtus. Šoreiz piespēlētāja lomā Lušnickis, kura centrējumu pretinieks ar galvu novirzīja tieši Ķiršam, kurš savu iespēju izmantoja un ar galvu raidīja bumbu vārtu tuvajā stūrī. Pirmais puslaiks tā arī noslēdzās 2-0 RFS-2 labā.

Otrais puslaiks iesākās tāpat kā pirmais beidzās – ar nemitīgiem RFS-2 uzbrukumiem un jau 56. minūtē likumsakarīgi tika gūti arī trešie vārti. Balodis saņēmis piespēli turpināja doties uz vārtiem, apspēlēja pretinieku un sita vārtsargam starp kājām. 3-0. 4-0 panāca uz maiņu nākušais Amdurs, kuram atlika trāpīt tukšos vārtos pēc lieliskas Troņinkova piespēles. Vēl pēc dažām minūtēm tika gūti arī piektie un sestie vārti, kad pēc Toņiševa un Šakurova piespēlēm precīzi bija Kapkovs un Staņuks. Spēles beigu daļā arī viesi centās pieturēt bumbu, bet bīstami momenti neveidojās un spēle tā arī noslēdzās ar 6-0 RFS-2 labā.