RFS-2 nespēj pieveikt FK Metta/Latvijas Universitāte-2

18:47 9. augusts, 2017

Kā jau ierasts, tad dienu pēc Synottyp virslīgas turnīra spēles, seko klubu otro komandu tikšanās Virslīgas dublieru čempionātā. Otrdienas vakarā "šķēpus" krustoja RFS-2 un FK Metta/Latvijas Universitāte-2 komandas.

Neskatoties uz vairāku virslīgas spēlēs norūdīto spēlētāju piedalīšanos un būtisko atšķirību iegūto punktu ziņā iepriekšējās spēlēs, RFS-2 šajā spēlē nācās iztikt bez uzvaras. Savus astotos vārtus čempionātā jau 13. minūtē guva Daniils Hvoiņickis, izvirzoties turnīra labāko bombardiera tabulas otrajā vietā (tikpat vārtu arī Markam Kurtišam FK Liepāja-2). Viss ritēja savu gaitu un nekas neliecināja, ka RFS-2 varētu zaudēt šajā spēlē punktus, līdz 84. minūtē Aleksandrs Solovjovs pārkāpa noteikumus savā soda laukumā, par ko tika arī pie dzeltenās kartiņas. 11m soda sitienu devās izpildīt Artūrs Biders. Arī Germans Māliņš šoreiz nebija glābējs. 1-1. Spēle tā arī noslēdzās.

Neskatoties uz zaudētajiem punktiem RFS-2 saglabā līderpozīcijas tabulā, par četriem punktiem (viena spēle rezervē) apsteidzot FK Liepāja-2 futbolistus. Savukārt vārtu guvēju saraksta augšgalā joprojām ar deviņiem gūtiem vārtiem 13 spēlēs gozējas Marko Regža.

Citi raksti