RFS-2 nostiprinās tabulas galvgalī!

14:52 17. septembris, 2018

Svētdien Virslīgas dublieru čempionāta 17. kārtas ietvaros ļoti svarīgu spēli aizvadīja RFS-2, savā laukumā tiekoties ar FK Liepāja-2. Ja abu vienību galveno komandu cīņā dominēja aizsardzība, tad dublieri parūpējās par īstu uguņošanu.

Abas komandas jau ar pirmajām minūtēm devās uz priekšu un jau desmitajā minūtē viesi atklāja rezultātu, kad Drāznieks apspēlējis aizsargu no apmēram sešpadsmit metriem raidīja bumbu vārtu augšējā stūrī. Pēc nedaudz vairāk kā desmit minūtēm savu vārtu kontu atklāja arī RFS-2. Jaudzems, apspēlējis savu pretspēlētāju, ielauzās soda laukumā un piespēleja gar vārtiem Indrānam, kuram šādā situācijā gūt vārtus lielas problēmas nesagādāja. Vēl pēc brīža vārtus guva arī pats Jaudzems pēc tam, kad Regža uzvarējis gaisa divcīņu iedeva lielisku piespēli "aizsūtot" Jaudzemu viens pret vienu ar Šuksti. Apspēlējis vārtsargu, Artis raidīja bumbu jau tukšos liepājnieku vārtos. 41. minūtē Jaudzems guva savus otros vārtus spēlē, kad atkal piespēlētāja lomā bija Regža. Piespēle uz tālo stabu un Artis ar vienu pieskārienu panāk divu vārtu pārsvaru. Ar to gan pirmais puslaiks vēl nebeidzās. Burzma RFS-2 vārtu priekšā, bumba atleca uz kājas Drāzniekam, kuram tā bija tikai formalitāte un komandas devās pārtraukumā pie rezultāta 3-2.

Otrajā puslaikā uguņošana turpinājās. Jau 51. minūtē Jaudzems nokārtoja sev hattrick. Apspēlējis trīs! spēlētājus, Artis ielauzās soda laukumā un raidīja bumbu tuvējā vārtu stūrī. 60. minūtē vēl viena mājinieku aizsardzības nepārliecinošas darbības rezultātā Gueye tika pie labas sitiena pozīcijas, ko arī prasmīgi izmantoja. Trīs minūtes vēlāk RFS-2 atkal panāca divu vārtu pārsvaru, kad pēc stūra sitiena precīzs ar galvu bija Balodis. Spraigie notikumi turpinājās un 65. minūtē viesu spēlētājs Bite savā priekšā ieraudzīja sarkano kartīti. Palikuši mazākumā liepājnieki nedomāja padoties un 72. minūtē Krautmaņa vārti atkal ļāva viesiem samazināt vārtu starpību līdz minimumam. Pēdējais vārds gan piederēja RFS-2 un 86. minūtē pēc Troņinkova piespēles Ķiršs uzstādīja spēles galarezultātu raidot bumbu vārtsargam starp kājām. 6-4 RFS-2 labā.

Jaunākā galerija

Jaunākais video

Sociālie mediji

• 17:35 22. augusts, 2019

Mēs esam klubs, kurš rūpīgi pārdomā katru treniņa plānu, rūpējās par spēlētāju labsajūtu kolektīvā un izvēlās vien labāko kluba izaugsmei. Ne mazāk svarīgu nozīmi piešķiram patērētajam ūdens daudzumam ikdienā gan spēlētāju, gan kluba vadības vidū. Tieši tāpēc izvēlamies Ķekavas Avots ūdeni, lai remdētu izslāpumu ne vien treniņu un spēļu procesos, bet arī ikdienas tējas pasēdēšanai. Mēs izvēlamies kvalitāti! Mēs izvēlamies Ķekavas Avots! #fkrfs #rigaskomanda #kekavasavots #mesizvelamieskvalitati