RFS-2 notur neizšķirtu pret Riga FC-2 un nonāk soļa attālumā no titula!

17:19 1. oktobris, 2018

Svētdien, Virslīgas dublieru turnīra 19. kārtas ietvaros RFS-2 viesojās pie Riga FC-2. Līdzīgi kā Virslīgas turnīrā arī šeit abas vienības šajā sezonā reāli cīnās par medaļām. Ja Virslīgā labākās pozīcijās ir Riga FC, tad dublieru turnīrā līdere ir RFS-2.

Pirmo puslaiku labāk iesāka RFS-2, pilnībā kontrolējot spēli un izveidojot vairākas labas vārtu gūšanas iespējas. Pirmie vārti gan tika gūti vien 36. minūtē, kad Regža, atbruņojis pretinieku, saspēlējies ar Kazačoku, nokļuva viens pret vienu ar Māliņu un šajā divcīņā izrādījās pārāks 1-0 RFS-2 labā. Pēc brīža bīstams moments tika izveidots laukuma pretējā pusē, kad bumba tika raidīta pa vārtu pārliktni. Šoreiz nostrādāja paruna “Neiesit Tu, iesit Tev” un 44. minūtē Jaudzems lieliski aizskrēja pa malu un ar precīzu piespēli atrada Kazačoku, kurš savu iespēju garām nelaida 2-0 RFS-2 labā.

Otrajā puslaikā viesi nedaudz nosēdās un visai ātri par to tika sodīti. Vispirms Riga FC-2 ieguva tiesības izpildīt vienpadsmit metru soda sitienu pēc Sorokina pārkāpuma savā soda laukumā. Bezerra gan šādu iespēju neprata izmantot un rezultāts netika mainīts. Tas gan notika trīs minūtes vēlāk. Vēl viena kļūda aizsardzībā un tam sekojošais soda sitiens, kuru ar skaistu sitienu noslēdza Kārkliņš, samazinot rezultātu līdz minimumam. Mājinieki turpināja uzbrukt un jau 62. minūtē panāca izlīdzinājumu, kad Grigorjevu pārspēja Bezerra. Puslaika turpinājumā RFS-2 spēja izlīdzināt spēli un sāka veidoties arī vārtu gūšanas momenti, bet allaž pietrūka noslēguma. Pašās spēles beigās ļoti labu vārtu gūšanas iespēju izveidoja arī mājinieki, kura noslēgumā pie laba sitiena tika Mickevičs, bet Balodis spēja izsist jau tukšos vārtos lidojošu bumbu un spēle noslēdzās ar kaujiniecisku neizšķirtu 2-2.

Līdz ar šo neizšķirtu un paralēlo spēļu veiksmīgiem rezultātiem RFS-2 vēl vairāk pietuvojusies savam mērķim – čempionu titulam. Ceturtdien iespējams šo titulu nodrošināt priekšlaicīgi, kas notiks, ja pārceltajā spēlē viesos tiks pārspēta FK Liepāja-2. Tiekamies stadionā!