RFS-2 otrā uzvara trijās spēlēs

07:34 14. maijs, 2018

Sestdienas pēcpusdienā, dienu pēc dramatiskās galveno komandu izrādes SynotTip futbola Virslīgas ietvaros, savas trešās kārtas spēli NSB Arkādija mākslīgajā laukumā aizvadīja RFS-2 pret FK Liepāja-2.

Galvenās komandas iedvesmoti, cīņā aktīvāk metās RFS-2, bet jau pēc nospēlētām apmēram piecpadsmit minūtēm viesiem no Liepājas izdevās spēli izlīdzināt. Abām komandām izdevās izveidot vairākus labus vārtu gūšanas momentus, bet pirmos vārtus guva RFS-2, kad 43. minūtē Solovjova izpildīto stūra sitienu ar galvu vārtu guvumā pārvērta Regža. Ar 1-0 arī pirmais puslaisk noslēdzās. Otrais puslaiks iesākās ar līdzvērtīgu cīņu un, lai gan šķita, ka RFS-2 iegūst nelielu pārsvaru, FK Liepāja-2 59. minūtē izdevās izlīdzināt rezultātu, kad Grigorjevu pārspēja Smetanovs. RFS-2 metās atspēlēties un visai ātri guva vārtus, kurus gan neieskaitīja aizmugures dēļ. Brīdi vēlāk pēc saskriešanās ar Jaudzemu, nepatīkamā kājas lūzumā iedzīvojās liepājnieku vārtsargs Sopots. Šis nepatīkamais atgadījums, gan neliedza komandām turpināt rādīt labām vārtu gūšanas epizodēm bagātu futbolu. Rezultātu gan tas nenesa līdz 87. minūtei, kad spēles galarezultātu pēc kārtējā Solovjova izpildītā stūra sitiena, uzstādīja Koļinko. 2-1 RFS-2 labā. Lai gan šajā spēlē viņam vārtus gūt neizdevās, turnīra labāko vārtu guvēju topa augšgalā ar četriem gūtiem vārtiem ir Roberts Uldriķis.