RFS-2 otro gadu pēc kārtas kļūst par čempioniem

11:41 5. oktobris, 2018

Ceturtais oktobris! Tā ir diena, kad RFS-2 divas kārtas pirms turnīra beigām nodrošinājusi Latvijas Virslīgas dublieru čempionāta titulu! Pārceltajā desmitās kārtas spēlē RFS viesojās pie FK Liepāja-2. Jau iepriekš ziņojām, ka uzvara šajā spēlē nodrošinātu titulu. Šādas gaidas un ar to saistītu patīkamu satraukumu varēja manīt arī pirms spēles.

Spēle iesākās nervozi ar cīņu laukuma vidusdaļā un vairākiem pārkāpumiem. Pēc viena no tādiem RFS-2 piedzīvoja "aukstu dušu" un jau ceturtajā minūtē FK Liepāja-2 ieguva iespēju izpildīt vienpadsmit metru soda sitienu. Pie vienpadsmit metru soda sitiena atzīmes devas Gueye. Duelī ar Grigorjevu, par laimi viesiem un topošajiem čempioniem, pēdējais izrādījās pārāks. Spēle ritēja savu gaitu un RFS-2 pamazām iespēlējās līdz 39. minūtē Grigorjevs ar tālu piespēli uzsāka RFS-2 uzbrukumu. Bumbu uztvēra Savčenko, kurš izrāvās uz priekšu un no malas piespēlēja Jaudzemam uz vārtu priekšu, kurš bija nekļūdīgs 1-0 RFS-2 labā.

Otrajā puslaikā RFS-2 nevedās spēle laukuma vidusdaļā, tāpēc arvien biežāk uzbrukumu veidošanā tika izmantotas tālās piespēles pēc kurām vairākkārt Jaudzems nokļuva izdevīgās sitienu pozīcijās. Vienu reizi bumba pēc Virslīgas dublieru čempionāta rezultatīvākā spēlētāja sitiena trāpīja arī pa vārtu stabu, bet otro reizi pārspēt Šukstes sargātos vārtus tā arī neizdevās. Pretinieki atbildēja ar dažiem tālsitieniem, bet Grigorjevs vārtos bija pārliecinošs. Tuvojoties spēles beigām RFS-2 spēlēja arvien uzmanīgāk un droši noveda spēli līdz uzvarai.

Ar šo uzvaru RFS-2 divas kārtas līdz spēles beigām kļuva konkurentiem neaizsniedzama, izcīnot savu otro Virslīgas dublieru čempiona titulu pēc kārtas. Turklāt puslīdz droši varam apgalvot, ka arī rezultatīvākā spēlētāja tituls tiks RFS-2. Par to kļūs Artis Jaudzems, kurš divas kārtas līdz turnīra beigām ir guvis 18 vārtus. Tuvākajiem sekotājiem Saveļjevam un Varslavānam pa divpadsmit. Apsveicam!