RFS-2 pamatīgi sagrauj FK Spartaks Jūrmala-2

08:00 29. septembris, 2017

Ceturtdienas pēcpusdienā savu kārtējo, nu jau deviņpadsmito spēli aizvadīja RFS dublieru komanda. Šoreiz pretī stājās dublieri no pāris dienu iepriekš RFS galvenās komandas sakautās FK Spartaks Jūrmala. Ja Synottip futbola Virslīgas turnīrā klubs no Jūrmalas ir līderpozīcijās, tad dublieru turnīrā FK Spartaks Jūrmala-2 atrodas tabulas pēdējā vietā

Spēle arī skaidri parādīja spēku samērus un uz FK Spartaks Jūrmala-2 spēlētāja Korzāna vārtiem RFS-2 atbildēja ar trim vārtiem jau pirmajā puslaikā. Jāatzīmē arī, ka viens no FK Spartaks Jūrmala-2 spēlētājiem guva traumu un komandai nācās spēlēt desmit vīru sastāvā, jo uz spēli nebija pieteikts neviens rezervists. Otrajā puslaikā RFS pievienoja vēl astoņus vārtus un svinēja uzvaru ar 11:1. Marko Regža guva četrus vārtus, Daniils Hvoiņickis un Georgi Diakvnishvili pievienoja pa diviem vārtiem. Šie trīs spēlētāji arī atrodas turnīra labāko vārtu guvēju saraksta līderpozīcijās ar attiecīgi 15, 12 un 11 gūtiem vārtiem.

Kad līdz turnīra beigām atlikušas vēl piecas spēles, RFS-2 ir pārliecinošā vadībā un apsteidz tuvākos sekotājus FK Liepāja-2 par pieciem punktiem.  Tiekamies stadionos!

Citi raksti