RFS-2 piekāpjas FK Jelgava-2

09:54 14. maijs, 2019

Pirmdienas agrā pēcpusdienā savu sestās kārtas spēli 1. līgas B ietvaros aizvadīja RFS-2, uzņemot FK Jelgava-2 vienību. Lai gan šīs vienības pirms savstarpējās spēles turnīra tabulā atradās līdzās, redzot pieteikumu, tikai retajam nebija skaidrs, kurš šajā spēlē būs izteikts favorīts. Viesi uz RTU stadionu bija atveduši un pamatsastāvā laukumā sūtīja Virslīgas rūdījumu ieguvušos Hvoiņicki, Minkevicu, Kurakinu, Litvinski un Vorobjovu.

Jau ar pirmajām minūtēm viesi apliecināja savu favorītu statusu un pārvirzīja spēli uz RFS-2 laukuma pusi. Ja pirmo spiedienu izdevās izturēt un pat aizskriet kādā pretuzbrukumā tad 18. minūtē Vilkovam nācās kapitulēt. Soda sitienu no apmēram divdesmit pieciem metriem izpildīja Hvoiņickis. Bumba trāpīja sieniņā un no Zamullo galvas rikošetā ielidoja vārtos. 1-0 FK Jelgava-2 labā. 29. minūtē vairākas paviršības un koncentrēšanās zudums noveda pie otrajiem zaudētajiem vārtiem. Vispirms tika "nogulēts" centrējums uz tuvo stabu, kur atkal pirmie pie bumbas tika viesi, kam sekoja piespēle ar galvu uz tālo stabu, kur neviena netraucēts Jegorovs raidīja bumbu vārtos. Otrajā puslaikā viesi nedaudz samazināja apgriezienus, bet turpināja kontrolēt gan bumbu, gan spēli kopumā. RFS-2 centās atbildēt ar pretuzbrukumiem. Retu reizi arī izdevās radīt kādu potenciāli bīstamu momentu, bet vārtus gūt neizdevās un spēle tā arī noslēdzās ar 0-2 FK Jelgava-2 labā.