RFS-2 piekāpjas Riga FC dublieriem

10:26 2. augusts, 2018

Bez lielā Rīgas derbija neiztika arī dublieru komandas un otrdienas pēcpusdienā NSB Arkādija mākslīgajā laukumā RFS-2 tikās ar Riga FC-2. Spēli labāk iesāka viesi un jau ceturtajā minūtē izvirzījās vadībā, kad pēc standartsituācijas izspēles Grigorjevam nācās meklēt bumbu savu vārtu tīklā. Precīzs raidījums padevās Davidenkovam. RFS-2 gan izdevās ātri atgūties un jau divdesmit trešajā minūtē pretuzbrukumā izdevās gūt vārtus, kad pa malu aizskrēja Savčenko un viņa centrējumu uz tuvo vārtu stabu veiksmīgi noslēdza Regža. 1-1. Pēc dažām minūtēm neveiksmīga spēles epizode noveda pie Savič savainojuma, kura vietā 33. minūtē laukumā devās Lušņickis. Puslaika turpinājumā abām komandām bija vēl dažas potenciāli labas vārtu gūšanas iespējas, bet tās netika izmantotas.

Otrais puslaiks iesākās ar RFS-2 ofensīvu, kas vainagojās ar vārtu guvumu. Līdzīgi kā pirmajā puslaikā, arī šoreiz straujš uzbrukums pa malu, centrējums uz tuvo stabu un gūti vārti. Šoreiz piespēlētāja un vārtu guvēja lomās attiecīga Ķiršs un Jaudzems. Turpmākajās minūtēs viss sagriezās kājām gaisā. Vispirms neveiksmīga aizsargu saspēle noveda pie Černikova vārtu guvuma, bet pēc dažām minūtēm vēl viens nepatīkams vārtu zaudējums. Šoreiz nesapratās Koļinko ar Grigorjevu. 2-3 Riga FC-2 labā. Lai gan spēles turpinājumā RFS-2 vairāk kontrolēja bumbu, viesu aizsardzību tā arī uzlauzt neizdevās.