RFS-2 piektā uzvara septiņās spēlēs!

09:24 19. jūnijs, 2018

Svētdien savu septītās kārtas spēli Virslīgas dublieru turnīrā aizvadīja RFS-2 vienība, Valmieras sporta bāzēs dabīgā zālāja laukumā spēlējot pret vietējo Valmiera Glass ViA. Vairāku spēlētāju traumu dēļ šoreiz RFS-2 sastāvs vismaz uzvārdu ziņā nebija tik spēcīgs kā ierasts, tas gan netraucēja ierasties uz spēli kā favorītiem.

RFS-2 savus treniņus aizvada uz mākslīgā seguma laukuma un cietais dabīgā laukuma segums Valmierā radīja zināmas grūtības adaptēties. RFS-2 spēli iesāka aktīvi un jau sestajā minūtē tika gūti pirmie vārti, kad Lušņickis no flanga centrēja uz Troņinkovu, kurš vienā pieskārienā pāradresēja bumbu tālāk Ķiršam un viņa sitiens ar galvu vārtu tālajā stūrī bija netverams. Pirmajā puslaikā RFS-2 turpināja dominēt, spēlējot ar īsām piespēlēm, savukārt mājinieki vairāk centās izmantot tālās piespēles, kas rezultātus nenesa. 34. minūtē tika gūti otrie vārti, kad ar skaistu tālsitienu izcēlās Troņinkovs. Pirmais puslaiks tā arī noslēdzās. Otrais puslaiks iesākās ar Valmieriešu ofensīvu, bet rezultātu tas nenesa un tas beidzās ar Troņinkova neatļautu kavēšanu lieliska apspēlēšanas manevra laikā soda laukumā un tam sekojošu 11m soda sitienu. 84. minūtē arī Ulimbaševs pārliecinoši to realizēja panākot 3-0. Mirkli vēlāk RFS-2 šīs spēles kapteinis Grīngofs nopelnīja otro dzelteno kartīti atstājot komandu mazākumā. Atlikušajās minūtēs RFS-2 droši nospēlēja aizsardzībā nodrošinot piekto uzvaru septiņās spēlēs. Nākamā dublieru spēle paredzēta 23. jūnijā NSB Arkādija stadionā. Tiekamies stadionā!

Jaunākā galerija

Jaunākais video

Sociālie mediji

• 15:03 25. septembris, 2018

☝Starp citu, tie kuri vakardien apmeklēja spēli kopā ar bērnu un paviesojās mūsu bērnu istabiņā, pastāstiet lūdzu, kā Jums patīka? . . ❗Ja kas, tad mūsu bērnu istabiņa (@nuts_for_kids.riga )darbosies visās mājas spēlēs līdz šis sezonas beigām. Gaidīsim Jūs ciemos! #RFSvsMET #Virsliga2018