RFS-2 pirms pārtraukuma uzvar FK-Jelgava-2 vienību

09:59 29. maijs, 2018

Pirmdien SynotTip futbola Virslīgas dublieru komandas aizvadīja savas sestās un pēdējās kārtas spēles pirms teju trīs nedēļu pārtraukuma. RFS-2 savu spēli aizvadīja Arkādijas stadionā tiekoties ar FK Jelgava-2.

Kā jau ierasts šajā sezonā, RFS-2 sastāvs bija pietiekami nopietns, lai dienaskārtībā nebūtu citu jautājumu, kā tikai trīs punktu izcīnīšana. Tiesa gan, FK-Jelgava-2 sastāvā arī netrūka spēlētāju ar augstākās līgas pieredzi. Spēli labāk iesāka viesi, vairāk pieturot bumbu un izveidojot nevienu vien potenciāli bīstamu momentu. Tie gan netika realizēti un 22. minūtē RFS-2 noorganizēja lielisku pretuzbrukumu atklājot rezultātu. Indrāns piespēlēja uz malu Ķiršam, kurš pa labo malu aizskrēja līdz pašiem vārtiem un atdeva piespēli Jaudzemam uz tukšiem vārtiem, kurš sita nekļūdīgi. Pirmais puslaiks tā arī noslēdzās. Otrā puslaika sākumā soda laukumā ne pārāk veiksmīgi nospēlēja Toņiševs, nopelnot 11m soda sitienu uz saviem vārtiem. Kiriļins savu iespēju izmantoja izlīdzinot rezultātu. RFS-2 salīdzinoši ātri izdevās atgūt vadību, kad 59. minūtē Ķirša izpildīto stūra sitienu vārtu guvumā pārvērta Balodis. Vēl pēc minūtēs pārsvars tika dubultots, kad precīzs bija iepriekš divas rezultatīvas piespēles atdevušais Ķiršs, kuram piespēlēja iepriekš vārtsargu apspēlējušais Jaudzems.

Spēles turpinājumā vārti vairs netika gūti un ar rezultātu 3-1 RFS-2 svinēja savu ceturto uzvaru sešās spēlēs šajā sezonā, nostiprinoties turnīra tabulas otrajā vietā.  Nākamā dublieru spēle paredzēta 17. jūnijā, kad RFS-2 viesosies Valmierā eksaminējot vietējo Valmiera Glass ViA.