RFS-2 pret FK-Liepāja-2 izcīna pirmo punktu sezonā!

06:24 7. maijs, 2019

Dienu pēc spraigās Optibet futbola Virslīgas spēles starp FK Liepāja un RFS, ne mazāk spraigi notikumi risinājās 1. Līgas B spēlē starp RFS-2 un FK Liepāja-2.

RFS-2 īsi pirms šīs spēles palika bez sava galvenā trenera Jurija Ševļakova, kurš pārgājis pretējā nometnē un tagad pilda FK Liepāja galvenā trenera asistenta pienākumus, palīdzot Aleksandram Starkovam. Šajā spēlē komandu cīņā veda Sergejs Semjonovs un zīmīgi, ka RFS-2 šajā spēlē ieguva pirmo punktu šajā sezonā.

Pirmais puslaiks iesākās ar abpusējiem uzbrukumiem un jau vienpadsmitajā minūtē Virslīgas gaisu apostījušais Friday pierādīja savu meistarību panākot 1-0 viesu labā (spēle notika RTU stadionā). RFS2 atbilde ilgi nebija jāgaida un jau 28. minūtē Amdurs rezultātu izlīdzināja un pašā pirmā puslaika izskaņā Meļņiks skaistā stilā panāca jau 2-1 RFS-2 labā.

Otrajā puslaikā abu komandu uzbrukumi turpināja dominēt pār aizsardzību, tādējādi radot ne vienu vien vārtu gūšanas iespēju. 62. minūtē vienu no iespējām viesi arī izmantoja, kad Vilkovs otro reizi šajā spēlē bija spiests vilkt bumbu ārā no saviem vārtiem. Šoreiz precīzi sita Ziemelis. Abas vienības centās izraut uzvaru un emocijas mēdzas gūt priekšroku pār saprātu un otrās dzeltenās kartītes nopelnīja gan Zelmanis, gan Samsonovs, kas solīja grūtu spēles izskaņu RFS-2. Pēdējās desmit minūtēs iniciatīva izteikti piederēja viesiem, bet RFS-2, neskatoties uz divu spēlētājus iztrūkumu, spēja noturēt neizšķirtu, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 2-2.