RFS-2 sagrauj Spartaks Jūrmala-2

07:15 19. septembris, 2017

Pirmdien savu astoņpadsmito spēli Virslīgas dublieru čempionātā aizvadīja RFS-2 Kauguru vidusskolas laukumā tiekoties ar FK Spartaks Jūrmala-2. Pirmās komandas iedvesmoti šīs spēles neapšaubāmie favorīti RFS-2 metās uz priekšu jau ar pirmajām minūtēm. Ilgi nebija jāgaida arī pirmie vārti. Spēles astotajā minūtē Šadčins atdeva lielisku piespēli starp aizsargiem Regžam, kurš savu iespēju izmantoja no sešpadsmit metriem raidot bumbu tuvajā vārtu stūrī. RFS-2, sajūtot līmeņu atšķirības, turpināja iet uz priekšu un jau pēc četrām minūtēm Hvoiņickis izrēķinājās ar pretinieku vārtsargu. Vēl pēc dažām minūtēm Prokopov nopelnīto 11m soda sitienu realizēja Diakvnishvili. RFS-2 nedomāja apstāties un 34. minūtē Diakvnishvili realizēja otro 11m soda sitienu, kad Regža tika neatļauti kavēts no pretinieka vārtsarga puses, kad izgājienā viens pret vienu Marko eleganti pārmeta bumbu viņam pāri. Tas vēl pirmajā puslaikā nebija viss un pavisam nepieklājīgo 5:0 pirmajā puslaikā panāca Hvoiņickis.

Otrajā puslaikā spēles raksturs nemainījās. FK Spartaks Jūrmala-2 ar momentu veidošanu pagalam neveicās un, neskatoties uz daudzo izdevību neizmantošanu, otrajā puslaikā tika gūti vēl trīs vārti. Hattrick panāca Hvoiņickis un pa vārtiem pievienoja uz maiņu nākušie Toņiševs un Zvonkovs. Ar šo uzvaru RFS-2 turpina savu skrējienu pēc čempiona titula, šajā sezonā zaudējuma rūgtumu nepiedzīvojot ne reizi.