RFS-2 sakauj FK Ventspils-2 un nostiprinās līderpozīcijās

12:49 3. septembris, 2018

Otrajā septembra dienā RFS-2 Virslīgas dublieru čempionāta ietvaros uzņēma viesus no Ventspils. Negaidītais zaudējums sezonas sākumā iepriekšējā gada turnīra neapstrīdamos uzvarētājus un līdzjutējus darīja uzmanīgus. Lai gan sezonas turpinājumā veicās krietni labāk, kad līdz sezonas beigām ir atlikušas vien septiņas spēles, FK Ventspils-2 ir tikpat punktu cik RFS-2. Šis fakts šai spēlei piedeva papildus nozīmi.

Kā jau tas ierasts, tad RFS-2 sastāvā bija ne mazums spēlētāju ar Virslīgas pieredzi, tajā skaitā arī ar vairākām aizvadītām spēlēm Nacionālajā izlasē. Arī rezultatīvākais turnīra spēlētājs Jaudzems tika sūtīts pamatsastāvā

Jau ar pirmajām spēles minūtēm RFS-2 izvērsa aktīvu presingu pa visu laukumu, tādējādi pārņemot iniciatīvu. RFS-2 daudz uzbruka un šad tad veidojās arī pa kādai vārtu gūšanas iespējai. Savas iespējas neizmantoja gan Jaudzems, gan Platonovs, gan Balodis. Viesi savukārt centās raidīt bumbu uz priekšu cerībā, ka izdosies kādam kaut ko izveidot. Tas neizdevās un puslaiks tā arī noslēdzās ar bez vārtu guvumiem.

Otrajā puslaikā turpinājās RFS-2 dominance, bet ilgu laiku reālas vārtu gūšanas iespējas izveidot neizdevās. Līdz ar Regžas nākšanu uz maiņu spēle atdzīvojās un pavisam drīz tika gūti pirmie vārti. Toņiševs piespēlēja Platonovam, apskrējis aizsargu saņēma atpakaļ piespēli un izdarīja spēcīgu piespēli gar vārtiem. Bumba trāpīja aizsargam un nonāca atpakaļ pie Toņiševa, kurš savu iespēju garām nelaida. 1-0. Mirkli vēlāk Jaudzems apspēlējis divus pretspēlētājus, iegāja soda laukumā un atspēlēja Indrānam, kurš ar spēcīgu sitienu tuvajā stūrī panāca 2-0. Vairāk rezultāts nemainījās, tādējādi RFS-2 iegūstot trīs punktus pret vienu no tuvākajiem sekotājiem.

Nākamā dublieru spēle paredzēta 16. septembrī, kad uzņemsim FK Liepāja-2. Tiekamies stadionos

Jaunākā galerija

Jaunākais video

Sociālie mediji

• 15:03 25. septembris, 2018

☝Starp citu, tie kuri vakardien apmeklēja spēli kopā ar bērnu un paviesojās mūsu bērnu istabiņā, pastāstiet lūdzu, kā Jums patīka? . . ❗Ja kas, tad mūsu bērnu istabiņa (@nuts_for_kids.riga )darbosies visās mājas spēlēs līdz šis sezonas beigām. Gaidīsim Jūs ciemos! #RFSvsMET #Virsliga2018