RFS-2 sakauj Valmiera Glass ViA-2

15:18 21. augusts, 2018

Pirmdienas pēcpusdienā savu 14. kārtas spēli Virslīgas dublieru čempionātā aizvadīja RFS-2, Daugavgrīvas vidusskolas stadionā tiekoties ar Valmiera Glass ViA-2. RFS-2 sastāvā lielu pārsteigumu nebija un teju visi, kuri nepiedalījās SynotTip futbola Virslīgas spēlē bija komandas pieteikumā. Īpaši gribētos atzīmēt Jevgēņija Kazačoka atgriešanos laukumā pēc savainojuma sadziedēšanas.

Spēle iesākās ar vairāku kļūdu virkni, kas noveda pie vārtu zaudējuma jau trešajā minūtē, kad precīzi sita Lūsiņš. RFS-2 ātri saņēmās un jau devītajā minūtē panāca izlīdzinājumu, kad Indrāns ar labu piespēli viens pret vienu ar pretinieku aizsargu aizsūtīja Regžu. 1-1. Mājinieki turpināja uzbrukt, bet nerezultatīvi un pārtraukumā komandas devās pie neizšķirta.

Otrajā puslaikā RFS-2 treneru korpuss veica četras maiņas un mājiniekiem izdevās saglabāt ofensīvu. Tas vainagojās ar nopelnītu 11m soda sitienu. Savič ar skaistu piespēli pāri aizsargiem atrada Regžu, kurš soda laukumā tika neatļauti kavēts. Soda sitienu devās izpildīt Savič, diemžēl viņa raidītā bumba trāpīja pa vārtu stabu. Ko neizdarīja Savič, to izdarīja Regža. Uz maiņu nākušais Ķiršs centrēja un Regža ar galvu guva savus otros vārtus spēlē. Regžam bija vairākas iespējas gūt arī trešos vārtus, diemžēl tās neizdevās izmantot. Savu iespēju gan izmantoja Savčenko, kurš no apmēram sešpadsmit metriem skaisti pārcēla bumbu pāri vārtsargam pēc lieliskas Toņiševa pirespēles uzstādot spēles galarezultātu 3-1 RFS-2 labā