RFS-2 seko galvenās komandas piemēram un turpina savu uzvaru sēriju.

15:35 24. jūlijs, 2018

Kā jau ierasts, tad dienu pēc galveno komandu cīņas SynotTip futbola Virslīgā, tiekas abu klubu dublieru komandas. Pirmdien šādā cīņā NSB Arkādija mākslīgā seguma laukumā devās RFS-2 un FK Metta/Latvijas Universitāte-2. Kā jau tas ierasts klubiem, kuru sastāvā valda liela konkurence, arī šoreiz RFS-2 sastāvā netrūka spēlētāju ar Virslīgas spēļu pieredzi.

Spēle iesākās līdzīgi uzbrūkot te vienai, te otrai komandai. Momenti gan veidojās reti un vienā no tiem pēc stūra sitiena Toņiševs pamanījās trāpīt pa vārtu pārliktni. Notikumi laukumā ļāva domāt, ka pirmais puslaiks beigsies ar bezvārtu neizšķirtu, bet tad 35. minūtē viesi tika pie 11 metru soda sitiena, kad neveiksmīgi nospēlēja Balodis. Lagūna sitienu Grigorjevam neizdevās atvairīt un pirmais puslaiks tā arī noslēdzās 1-0 viesu labā.

Otrajā puslaikā RFS-2 sāka spēlēt krietni aktīvāk un visai drīz tas atmaksājās, kad 62. minūtē pēc Jaudzema piespēles ar rezultatīvu sitienu izcēlās Regža. RFS-2 turpināja dominēt un īsā laika posmā guva vēl divus vārtus. 70. un 72. minūtē pēc stūra sitieniem divreiz precīzi vārtos bumbu raidīja Balodis, tādējādi atlīdzinot par ne pārāk veiksmīgo epizodi pirmajā puslaikā. Turpinājumā spēles raksturs būtiski nemainījās un RFS-2 droši noveda spēli līdz uzvarai. Vēl vairāk, 89. minūtē ātrā pārejā uzbrukumā lielisku piespēli no Regžas saņēma Jaudzems, pēc brīža ātrumā apspēlējot aizsargu un izskrienot viens pret vienu ar Saulīti. Šajā divcīņā Jaudzems izrādījās pārāks 4-1 RFS-2 labā.

Ar šo uzvaru RFS-2 izvirzījās tabulas līderpozīcijās par diviem punktiem apsteidzot FK Ventspils-2 vienību. Tiekamies stadionos