RFS-2 sezonas ievadā piekāpjas Riga FC-2

16:19 22. aprīlis, 2019

Ja Optibet futbola Virslīga jau rit pilnā sparā un teju nospēlēts jau pilns pirmais aplis, tad jaunizveidotā 1. Līga-B startēja tikai sestdien. Lieldienu svētdienā savu debiju šajā turnīrā piedzīvoja arī RFS-2 un uzreiz pret visnotaļ nopietni pretinieku Riga FC-2.

Ja iepriekšējā sezonā RFS dublieros bieži sūtīja savas tuvākās rezerves, tad šogad reglaments un turnīra formāts ir mainījies, kā rezultātā reāli no pirmās komandas šajā spēlē neviens nepiedalījās un lielāko smagumu iznesa vien 2002. gadā dzimušie puiši.

Kā jau tas turnīru pirmajās spēlēs ierasts, arī šajā pirmajās spēles minūtēs satraukums ņēma virsroku un labas epizodes mijās ar ne pārāk veiksmīgām. Kopumā komandas vairāk laika pavadīja cīņā par iniciatīvu un reālu vārtu gūšanas iespēju praktiski nebija. Otrajā puslaikā ilgi nebija jāgaida, kad beidzot tika atklāts arī rezultāts. RFS-2 aizsargu un vārtsarga nesaprašanos izmantoja Livšičs panākot 1-0 Riga FC-2 labā. RFS-2 atbilde ilgi nebija jāgaida. 60. minūte, standartsituācija, vārtu pārliktnis, burzma vārtu priekšā un galvenais tiesnesis norādīja uz laukuma centru signalizējot par vārtu guvumu. Vārtu guvums tiek ieskaitīts Butorinam. Interesanti, ka abu vārtu guvēji īsi pēc saviem vārtu guvumiem tika nomainīti. Spriedze pieauga. Abas komandas saprata, ka viens vārtu guvums var izšķirt spēles rezultātu, tāpēc aizsardzība dominēja pār uzbrukumu. Līdz 83. minūtei, kad nelielu RFS-2 paviršību aizsardzībā izmantoja Petunovs panākot 2-1 Riga FC-2 labā. RFS-2 metās atspēlēties, bet līdz reālām vārtu gūšanas iespējām tā arī nenokļuva spēles rezultātam tā arī nemainoties. Jau pēc finālsvilpes pārlieku lielā emocionālā Meļņika rīcība noveda pie tā, ka spēles galvenais tiesnesis Ratnieks parādīja viņam otru dzelteno kartīti, kas nozīmē, ka ceturtdienas spēli pret FK Ventspils-2 viņam nāksies noraudzīties no skatītāju tribīnēm.

Jaunākā galerija

Jaunākais video

Sociālie mediji

• 17:35 22. augusts, 2019

Mēs esam klubs, kurš rūpīgi pārdomā katru treniņa plānu, rūpējās par spēlētāju labsajūtu kolektīvā un izvēlās vien labāko kluba izaugsmei. Ne mazāk svarīgu nozīmi piešķiram patērētajam ūdens daudzumam ikdienā gan spēlētāju, gan kluba vadības vidū. Tieši tāpēc izvēlamies Ķekavas Avots ūdeni, lai remdētu izslāpumu ne vien treniņu un spēļu procesos, bet arī ikdienas tējas pasēdēšanai. Mēs izvēlamies kvalitāti! Mēs izvēlamies Ķekavas Avots! #fkrfs #rigaskomanda #kekavasavots #mesizvelamieskvalitati