RFS-2 sezonu noslēdz ar pārliecinošu uzvaru pār Valmiera Glass ViA-2

07:48 22. oktobris, 2018

Nedēļas nogalē savas pēdējās spēles 2018. gada čempionātā aizvadīja Virslīgas dublieru komandas. Čempiona titulu nodrošinājusī RFS-2 savu pēdējās kārtas spēli aizvadīt devās uz Vidzemes Olimpisko centru, lai tiktos ar tabulas lejasgala komandu Valmiera Glass ViA-2. RFS-2 uz spēli ieradās ar salīdzinoši jaunu un nepieredzējušu sastāvu, spēlei nepiesakot arī rezultatīvāko visa turnīra spēlētāju Arti Jaudzemu.

Spēle iesākās ar aktīviem uzbrukumiem abu komandu izpildījumā, kas rezultējās ar diviem ļoti bīstamiem momentiem pie viesu vārtiem, bet Isačenko bija uzdevumu augstumos, ļaujot saglabāt divas nulles uz rezultāta tablo. Ar to gan nebija mierā otrs RFS-2 rezultatīvākais spēlētājs Regža, kurš izskrienot viens pret vienu ar vārtsargu, neatstāja Arnavam nekādas cerības. 1-0 RFS-2 labā. Pēc pāris minūtēm Ķiršs, Toniševs un Regža noorganizēja vēl vienus vārtus, kad pēc lieliskas saspēles ar sitienu no sešpadsmit metriem otro reizi spēlē precīzi sita Regža. RFS-2 neapstājās un jau 17. minūtē panāca 3-0 savā labā. Ķirša centrējums no stūra sitiena un Balodis ar galvu raida bumbu vārtos jau septīto reizi šajā sezonā, tādējādi pārliecinoši kļūstot par rezultatīvāko aizsargu visā turnīrā. Puslaika turpinājumā abas vienības turpināja uzbrukt, bet rezultātu tas nedeva un pēc nospēlētām četrdesmit piecām minūtēm trīs vārtu pārsvars RFS-2.

Otrais puslaiks iesākās mierīgāk un RFS-2 atdeva iniciatīvu mājiniekiem, tādējādi liekot uzsvaru uz pretuzbrukumiem. Tas arī atmaksājās. RFS-2 aizsardzība bija līmenī, neļaujot pretiniekiem gūt kaut goda vārtus. Turklāt puslaika beigās tika gūti vēl divi bezatbildes vārti. Vispirms, pēc izcīnītas bumbas laukuma centrā, līdz pretinieku vārtiem aizskrēja uz maiņu nākušais Koļinko, kurš atdeva piespēli uz tukšiem vārtiem Kapkovam 4-0. Vēl pēc dažām minūtēm Šakurovs veica individuālu reidu un ar skaistu sitienu tuvajā vārtu stūrī no apmēram sešpadsmit metriem panāca 5-0 RFS-2 labā.