RFS-2 svarīga uzvara Ventspilī!

16:57 1. jūlijs, 2018

Sestdien, Ventspilī ļoti svarīgu spēli Virslīgas dublieru čempionātā aizvadīja RFS dublieru komanda, kurai pretī stājās vietējā FK Ventspils-2. Tieši ventspilnieki ir vienīgā komanda, kurai RFS-2 pirmajā aplī piekāpās. Toreiz, neskatoties uz ievērojamiem papildspēkiem no galvenās komandas, 2017. gada Virslīgas dublieru čempionāta uzvarētāji RFS-2 mājās cieti pamatīgu sakāvi ar rezultātu 0-3. Turklāt, uzvara ļautu RFS-2 savus pretiniekus panākt arī turnīra kopvērtējuma tabulā.

Galvenās komandas panākumu iedvesmoti, arī dublieri uz Ventspili devās kaujinieciskā noskaņojumā. Optimismu raisīja arī vairāku galvenās komandas spēlētāju pievienošanās. Pirmais puslaiks iesākās ar cīņu par iniciatīvu, kas vēl vairāk akcentēja spēles augsto cenu. Momentu nebija daudz un tie paši tika izniekoti vai arī tos lieliski neitralizēja pretinieku aizsardzība un vārtsargs. Puslaika pārtraukumā abas komandas devās vārtus tā arī negūstot. 0-0. Otrajā puslaikā pamazām mājinieki pārņēma iniciatīvu un uzbruka vairāk un bīstamāk. Viesu aizsardzība gan darbojās godam, visas briesmas neitralizējot. Kad šķita, ka rezultāts tā arī netiks atklāts, RFS-2 izvirzījās vadībā. Toņiševs centrēja uz tālo stabu, kur lieliski ieskrēja Jaudzems, vienā pieskārienā uzreiz no gaisa eleganti bumbu pārceļot pāri Baturinam. 1-0 RFS-2 labā. Atlikušajā laikā RFS-2 nospēlēja droši, izcīnot septīto uzvaru deviņās spēlēs.

Jaunākā galerija

Jaunākais video

Sociālie mediji

• 15:03 25. septembris, 2018

☝Starp citu, tie kuri vakardien apmeklēja spēli kopā ar bērnu un paviesojās mūsu bērnu istabiņā, pastāstiet lūdzu, kā Jums patīka? . . ❗Ja kas, tad mūsu bērnu istabiņa (@nuts_for_kids.riga )darbosies visās mājas spēlēs līdz šis sezonas beigām. Gaidīsim Jūs ciemos! #RFSvsMET #Virsliga2018