RFS-2 trešais panākums četrās spēlēs

17:46 19. maijs, 2018

Ceturtdienas pēcpusdienā, dienu pēc RFS panākuma Rīgas Hanzas vidusskolas sporta laukumā, NSB Arkādija mākslīgā seguma laukumā spēli aizvadīja abu vienību dublieru komandas.

Jau ar pirmajām minūtēm abas komandas centās pieturēt bumbu un spēlēt ātru un kvalitatīvu futbolu. Šādā spēlē veiksmīgāki izrādījās RFS-2 spēlētāji un jau 29. minūtē, pēc lieliskas Solovjova diagonālas piespēles, labi bumbu apstrādāja Ķiršs, kurš ar kustību uz centru tika galā ar savu pretspēlētāju un ar kreiso kāju lieliski uzsita pa vārtiem. Bumba atsitoties pret vārtu konstrukciju, trāpīja vārtsargam un ielidoja vārtos.

Otrajā puslaikā turpinājās intensīvs futbols, kā rezultātā RFS-2 guva vēl divus vārtus. Vispirms pēc stūra sitiena Appiah neviena netraucēts raidīja bumbu vārtos ar galvu, bet 78. minūtē spēles galarezultātu un pirmos vārtus šajā sezonā guva arī Toņiševs, raidot bumbu tālajā apakšējā stūrī. 3-0 RFS-2 labā. Šoreiz īpaši jāuzteic arī komandas veiksmīgās darbības aizsardzībā, kuras pretiniekiem neļāva izveidot daudz bīstamu momentu savu vārtu tiešā tuvumā. Līdz ar šo panākumu RFS-2 nostiprinājās turnīra tabulas otrajā vietā par punktu atpaliekot no FK Ventspils-2.