RFS-2 turpina ceļu pretī titulam!

20:03 26. septembris, 2018

Otrdienas vakarā Hanzas vidusskolas laukumā RFS-2 mēroja spēkus ar vietējo FK Metta/Latvijas Universitāte-2. Kā jau ierasts, arī šoreiz liela daļa RFS-2 spēlētāji var lepoties ar ierakstu savā CV par dalību Latvijas futbola augstākajā līgā. Indrāns un Kazačoks pat ar spēlēm nacionālajā izlasē.

Spēle iesākās ar lielu RFS-2 pārsvaru bumbas kontrolē. Uzbrukumi galvenokārt tika veidoti pa malām un ne reti tas noveda līdz bīstamām situācijām kuras diemžēl neizdevās realizēt. Līdzīgu situāciju varēja novērot arī daudzajām standartsituācijām. Bumba spītīgi "negāja" vārtos. Mājinieki spēlēja ļoti disciplinēti un atbildēja ar ļoti asiem un bīstamiem pretuzbrukumiem. 27. minūtē galvenā tiesneša Caunes svilpe liecināja par pārkāpumu soda laukumā pret RFS-2 pussargu Indrānu. Vienpadsmit metru soda sitienu devās izpildīt Regža un… trāpīja pa vārtu stabu. Visbeidzot 41. minūtē savā malā veiksmīgi uzbrukumam pieslēdzās Sorokins un piespēlēja bumbu gar vārtiem Kazačokam, kuram atlika tikai pielikt kāju, lai bumbu raidītu jau tukšos pretinieku vārtos 1-0.

Otrajā puslaikā RFS-2 turpināja kontrolēt bumbu un notikumus laukumā. Bīstami momenti gan veidojās krietni retāk un mājinieki ik pa laikam atbildēja ar straujiem pretuzbrukumiem, bet tas netraucēja spēli novest līdz panākumam. 1-0 RFS-2 labā. Sperts vēl viens solis titula izcīnīšanas virzienā. Tuvākos konkurentus četras kārtas pirms turnīra beigām (tuvākajiem konkurentiem atlikušas trīs spēles) RFS-2 apsteidz par trīs punktiem, turklāt jāatzīmē, ka Jaudzems ar septiņpadsmit gūtiem vārtiem ir arī pārliecinošā vadībā turnīra rezultatīvāko spēlētāju sarakstā.

Jaunākā galerija

Jaunākais video

Sociālie mediji

• 17:35 22. augusts, 2019

Mēs esam klubs, kurš rūpīgi pārdomā katru treniņa plānu, rūpējās par spēlētāju labsajūtu kolektīvā un izvēlās vien labāko kluba izaugsmei. Ne mazāk svarīgu nozīmi piešķiram patērētajam ūdens daudzumam ikdienā gan spēlētāju, gan kluba vadības vidū. Tieši tāpēc izvēlamies Ķekavas Avots ūdeni, lai remdētu izslāpumu ne vien treniņu un spēļu procesos, bet arī ikdienas tējas pasēdēšanai. Mēs izvēlamies kvalitāti! Mēs izvēlamies Ķekavas Avots! #fkrfs #rigaskomanda #kekavasavots #mesizvelamieskvalitati