RFS-2 uzvar arī FK Jelgava-2

09:35 9. oktobris, 2018

Tikai pāris stundas pēc RFS uzvaras pār FK Jelgava Zemgales Olimpiskajā centrā, abu vienību dublieru komandas tikās NSB Arkādija mākslīgā seguma laukumā. Interesanti, ka gan Regža, gan Sorokins piedalījās devas laukumā abās no šīm spēlēm. RFS-2 šī bija pirmā spēle pēc titula nodrošināšanas un tā tika aizvadīta godam.

Pirmajās apmēram desmit minūtēs spēle bija līdzīga. Abas komandas veidoja momentus un vienā no tādiem labi spēli aizvadošajam Isačenko nācās glābt savu komandu no vārtu zaudējuma. Puslaika turpinājumā RFS-2 uzņēmās iniciatīvu un sāka vairāk kontrolēt bumbu. Drīz tika gūti arī pirmie vārti. Vachiberadze ar skaistu piespēli aiz aizsargiem viens pret vienu ar pretinieku vārtsargu aizsūtīja turnīra rezultatīvāko spēlētāju Jaudzemu, kurš savu iespēju izmantoja. Divdesmit piektajā minūtē pārsvaru dubultoja Regža. Ja pirmais mēģinājums mērķi nesasniedza, tad pēc atkārtotā sitiena no apmēram sešiem metriem Emulovam nācās kapitulēt 2-0 RFS-2 labā. Vēl pēc desmit minūtēm “krita” arī trešie vārti, kad atkal piespēlētāja lomā iejutās Vachiberadze. Pēc viņa centrējuma precīzs ar galvu bija Sorokins. RFS-2 negrasījās apstāties un līdz puslaika pārtraukumam guva arī ceturtos vārtus. FK Jelgava-2 aizsargs neveiksmīgi centās izraidīt bumbu no soda laukuma un tā nonāca pie Toņiševa, kurš no apmēram sešpadsmit metriem sita nekļūdīgi.

Otrais puslaiks iesākās ar vēl vieniem RFS-2 vārtiem. Soda laukumā Kazačoks nometa bumbu Jaudzemam pa sitienam, kurš ar veiklu sitienu guva savus otros vārtus spēlē un divdesmitos visā turnīrā. 5-0 RFS-2 labā. Turpinājumā RFS-2 veica vairākas maiņas, laukumā sūtot gados izteikti jaunu sastāvu. Spēle nomierinājās un RFS-2 jaunie spēlētāji veiksmīgi spēli aizvadīja līdz galam, tā arī neļaujot viesiem no Zemgales gūt nevienus vārtus.