RFS bez grūtībām iekļūst Latvijas kausa pusfinālā!

07:10 17. augusts, 2017

Tikai pirms dažām dienām RFS Liepājā spēkojās ar FK Liepāja/Mogo komandu Synottip futbola virslīgas ietvaros piedzīvojot nepatīkamu zaudējumu ar 0:2. Šoreiz kausa izcīņas ietvaros RFS tikās ar citu Liepājas komandu, Latvijas čempionāta 2. līgas pārstāvi, FK Karosta.

Kā jau tas bija sagaidāms, tad RFS treneris Andrejs Kaļiņins salīdzinot ar iepriekšējo spēli veica vairākas izmaiņas, sākumsastāvā sūtot iepriekšējā spēlē pamatsastāvā nespēlējušos Sorokinu, Rodi, E. Višņakovu, Diakvnishvili, Uldriķi un Dubru, malā atstājot Savič, Koveļ, Fertovu, Savaļnieku, Shergelashvili un nevienu oficiālu spēli RFS kreklā nenospēlējušo Aleksandru Cauņu. Pretinieku rindās diemžēl neredzējām bijušo Latvijas izlases uzbrucēju Māri Verpakovski.

Kā jau to varēja paredzēt, RFS jau ar pirmajām minūtēm spēli novirzīja pretinieku laukuma pusē. Pirmie vārti "krita" jau piektajā minūtē, kad centrējumu ar galvu precīzi noslēdza Eduards Višņakovs. RFS neapstājās un turpināja uzbrukt, lielākoties uzbrukumus veidojot caur flangiem. 19. minūtē acīmredzamo pārsvaru vārtu guvumā pārvērta Ulimbaševs, savukārt 45. minūtē otro reizi precīzs bija E. Višņakovs.

Otrais puslaiks sākās tāpat kā pirmais beidzās- ar nemitīgiem RFS uzbrukumiem. un jau 48. minūtē no pašas vārtu priekšas Dubra panāca 4:0. Piecas minūtes vēlāk lieliski soda laukumā nospēlēja Uldriķis, kurš apspēlēja vairākus spēlētājus. FK Karosta spēlētājam nekas cits neatlika kā pārkāpt noteikumus. 11m soda sitienu ar sitienu vārtu stūrī realizēja Kozlovs. Spēles turpinājumā arvien drošāk jutās mājinieki. Vienu reizi pēc veiksmīgas saspēles nonākot arī viens pret vienu ar RFS vārtsargu Sizko. Sizko palika nepārspēts, neļaujot pretiniekiem gūt kaut goda vārtus. Pēc brīža Višņakovs guva savus trešos vārtus un vēlāk arī ceturtos, uzstādot spēles galarezultātu 7:0. Jāatzīmē, ka 69. minūtē laukumā nāca un savu pirmo oficiālo spēli RFS Sastāvā aizvadīja Aleksandrs Cauņa.

Latvijas kausa izcīņas pusfinālā atkal viesosimies Liepājā, kad spēlēsim pret FK Liepāja/Mogo, kas dramatiskā spēlē, esot mazākumā, kompensācijas laikā izrāva uzvaru pār FK Ventspils.